Skrýt výsledky vyhledávání
rss feed

Home page – Město – Události

Archiv Speciální akce
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Noc vědců 2010

2010-09-24 10:54

24. září 2010

To, že „není vědec jako vědec“, už pravděpodobně víte: někteří z nich jsou vážní, jiní veselí, našli by se mezi nimi vyložení hloubavci ponoření do tajů usilovného bádání, ale i tací, kteří berou vědu a výzkum s lehkostí a humorem, jaký byste od nich možná nečekali. Zajímá Vás, co se třeba děje v hlavě takového teoretického fyzika? Jak vypadá, o čem sní, na čem celé dny pracuje a hlavně: jak může jeho práce ovlivnit Váš život?

Právě na takové otázky Vám odpoví Noc vědců – akce pořádaná s podporou Evropské unie po celé Evropě již od roku 2005. Vědci při ní přicházejí mezi veřejnost jako „obyčejní lidé“, ukazují, že s vědou i s vědci může být zábava… A že nemusíte být žádný génius či podivín, a přesto se můžete věnovat vědecké kariéře.

Noc vědců nabízí program na páteční večer, který je určen pro širokou veřejnost. Vědci sami Vás budou bavit, provázet, pomáhat Vám... Noc vědců 2010 se uskuteční v pátek 24. září

v Praze, Plzni, Brně, Českých Budějovicích, Zlíně, Liberci, Ondřejově a v dalších cca dvaceti místech po celé republice. Program naleznete zde .

Přejeme příjemnou zábavu!

www.noc-vedcu.cz

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>