Skrýt výsledky vyhledávání

O nás

PragueOut.Cz – Váš průvodce zábavou v Praze!

Vážení uživatelé,

k dnešnímu dni existuje jen několik internetových projektů, které by mohly být Vaším průvodcem zábavou tak nádherným městem jako je Praha. PragueOut.Cz se snaží být tím nejlepším ze všech, jak můžete posoudit především Vy sami. V každém případě mnohokrát děkujeme za Vaši návštěvu.
 

A co je tedy PragueOut.Cz?

Za prvé – je to portál, který obsahuje prakticky všechny informace o zábavě a možnostech trávení volného času v Praze. Již dnes se můžete z PragueOut.Cz dozvědět programy klubů, restaurací, kin, divadel, galerií, muzeí, sportovních center, stadionů, salonů krásy a mnoha dalších zajímavých míst města Prahy. Team PragueOut.Cz se také snaží, abyste se ze stránek portálu dozvěděli nejčerstvější novinky a zprávy o tom, v jakém módním objektu či místě je možné se dobře pobavit, v jaké nově otevřené kavárně si vypít šálek kávy, v jakém multikinu dávají nejnovější film a na jakém tajném místě chystají jedinečný koncert Vaše oblíbené hvězdy.
 

Za druhé – na stránkách portálu není jen jednoduše uvedena stručná informace o zábavných objektech či událostech, repertoárech a programech. Vše je spojeno se zajímavými recenzemi, radami a také komentáři z různých zdrojů: od populárních časopisů a expertů, specializovaných na kulturní a zábavný život města Prahy, po komentáře návštěvníků PragueOut.Cz.
 

Za třetí – snažíme se volný čas Pražanů a hostů města udělat nejenom zajímavým a zábavným, ale i nabídnout všem návštěvníkům PragueOut.Cz využití rozličných služeb. Například je možné si z PragueOut.Cz zarezervovat vstupenky on-line, vytisknout kupón a jít na film, zarezervovat si stůl v restauraci či v kavárně. A ještě více, zúčastnit se soutěží a vyhrát zajímavé ceny a vstupenky na koncerty, do divadla a nebo do kina!
 

Portál PragueOut.Cz se stále rozvíjí, proto nás potěší Vaše názory, komentáře, doporučení a nabídky.


Váš PragueOut.Cz

>