Skrýt výsledky vyhledávání
rss feed

Home page – Restaurace – Speciality

Ochutnejte Japonsko i v Čechách! Dejte si sushi!
2013-02-11

Ochutnejte Japonsko i v Čechách! Dejte si sushi!  (5)

Rozvoj cestování způsobil, že v dnešní době pro nás není problém vyrazit za poznáváním cizích kultur kamkoli.
 
Sushi
2013-01-30

Sushi  (12)

Někdo se po těch rolkách ze syrové ryby může zbláznit, jiný je zas ani nemůže cítit. Japonská kuchyně naštěstí není jenom o sushi...
 
BIO underground
2011-01-11

BIO underground  (14)

Jste úchyláci přes BIO a láká vás večere nebo alespoň malá svačinka někde venku? Ano? Tak to vás lituju, máte to totiž zatraceně těžké...
 
Řecká terapie
2011-01-07

Řecká terapie  (5)

Dnešní labužnický výlet s panem Cuketkou bude věnován všem, kteří si zamilovali Řeckou kulturu plnou dobrého jídla a slunce. Projdeme několik řeckých restaurací a ukážeme si i obchůdky s pravými řeckými surovinami, pro vaše domácí kuchtění.
 
Indie v Praze
2011-01-06

Indie v Praze  (9)

Ať už v zimě nebo v létě,v indické restauraci vám bude horko nejspíše vždy. Připravte si něco pořádného na hašení žízně, tento průvodce po indických restauracích v Praze bude totiž neskutečně pálivý!
 
Cesta Asií za 4 hodiny – Corinthia Rickshaw
2009-11-05

Cesta Asií za 4 hodiny – Corinthia Rickshaw  (8)

Kdyby mi někdo tvrdil, že je možné navštívit Laos, Thajsko, Japonsko, Vietnam, Čínu a další země během několika málo hodin a navíc bez letenek, úplně bez problému taxíkem či městskou hromadnou dopravou, asi bych si zaťukal na čelo a šel po své práci. Ale v tomto článku budu tvrdit to samé, protože kuchyně je jednou z naprosto zásadních částí kultury a pocitu z cizích zemí, a právě tu Asijskou je možné dost slušně poznat jen kousek od centra Prahy. Vítejte v restauraci Rickshaw.
 
>