Skrýt výsledky vyhledávání
rss feed

Home page – Kina – Diagnóza

Kůže, kterou nosím: Posedlost nebo hnus?
2013-01-30

Kůže, kterou nosím: Posedlost nebo hnus?

Posedlost dokonalou tváří, touhou po pomstě, citlivost otázky dnešního pokroku v plastické chirurgii a hranice bioetiky.
 
Paul
2013-01-30

Paul  (81)

Po oživlých mrtvolách a neschopných policistech si britská scénáristická dvojice Simon Pegg a Nick Frost vzala na paškál další věčné téma - mimozemšťany.
 
Fair Game
2013-01-30

Fair Game  (16)

Ve dnech, kdy celý svět žije smrtí Usámy bin Ládina míří do našich kin film o tom, jak se americká vláda rozhodovala pro invazi do Iráku.
 
Kovbojové a vetřelci: A prdlajs z toho
2011-08-25

Kovbojové a vetřelci: A prdlajs z toho  (67)

Už název dává zřetelně najevo, že by mělo jít o zábavnou blbovinu. Nikdo se za to nestydí, nikdo nic neschovává. Akorát je průšvih, když se vynechá zábava a jde jen o krávovinu.
 
Být tak trochu Všemocný
2011-03-24

Být tak trochu Všemocný  (5)

Akční thriller s Bradley Cooperem a Robertem De Nirem si pohrává s myšlenkou, jaké by to asi bylo, kdybychom uměli svůj mozek využívat na celých 100 %.
 
Rejkjavík: Masakr během zírání na velryby
2011-01-06

Rejkjavík: Masakr během zírání na velryby  (6)

Kdo chce vyrazit na Island pozorovat velryby, musí počítat s tím, že může schytat harpunou do břicha. Berte nebo nechte být.
 
22 výstřelů: Jen nepříjemně škrábnou
2011-01-06

22 výstřelů: Jen nepříjemně škrábnou  (4)

Řádná dávka kulek, která se objeví v novém filmu s Jeanem Reno, se nesnaží diváka skolit, ale jen nudit.
 
Bunny a býk zaujme, leč nenadchne
2011-01-06

Bunny a býk zaujme, leč nenadchne  (11)

V nabídce dne tentokrát figurují toreadoři, sázky, vycpaný medvěd a Polské národní obuvnické muzeum.
 
Agora má křesťana za magora
2011-01-06

Agora má křesťana za magora  (4)

Egypt pod římskou nadvládou rozhodně nebyl ve čtvrtém století po Kristu mírumilovnou destinací.
 
Salt: pokus o Bournea s ňadry
2010-08-12

Salt: pokus o Bournea s ňadry  (1)

Angelina Jolie se musí jako Evelyn Saltová potýkat s obviněním, že je ruskou špionkou. Což není v pozici agentky CIA žádná prča.
 
KAJÍNEK: PROHNILÁ NUDA
2010-08-05

KAJÍNEK: PROHNILÁ NUDA  (28)

Pokud očekáváte napětí, násilí a akci, budete zklamáni. Doufáte-li v senzační odhalení, nedočkáte se. Jestliže ve vás dřímá naděje, že se zasmějete kouzlu nechtěného, budete se nudit. A jestli snad naivně sníte o tom, že Kajínek je propracované drama, výstižně popisující naši nedávnou minulost a prohnilého ducha doby, kupte si raději noviny. Zkrátka: Pokud vám Kajínek uteče, rozhodně o moc nepřijdete.
 
Garfield bojuje proti zombielandu
2010-07-28

Garfield bojuje proti zombielandu  (6)

Komiksová postavička obtloustlého kocoura Garfielda prožívá na plátnech kin nové dobrodružství. Z lenošivého Garfielda se stává téměř superhrdina zachraňující svět před ničivými silami královny Přitroublova Vetvix. 3D kvalita animovaného snímku Garfield: Zvířecí jednotka zasahuje přiblíží malým i dospělým komiksový svět v premiéře už dnes.
 
Záložní plán směle ignorujte
2010-06-16

Záložní plán směle ignorujte  (4)

Jennifer Lopez je po zhruba čtyřech letech zpátky ve filmu! Tento typ zvolání se sice většinou používá k zvýraznění kladné informace, tentokrát ale znamená přesný opak. Vždycky je lepší dát si pozor na titul, na jehož obalu figuruje J. Lo, které se zatím nepodařilo zařadit ke kvalitním herečkám.
 
Sex ve městě 2: Glamour obal pro nic
2010-06-03

Sex ve městě 2: Glamour obal pro nic  (2)

I když to v poslední době vypadalo, že druhé díly úspěšných trháků v lecčems své jedničky předčí, neplatí to vždycky. Ukázkou je právě do kin vstupující dvojka Sexu ve městě.
 
Vinyan: Jednosměrný lístek do pekla
2010-03-27

Vinyan: Jednosměrný lístek do pekla  (2)

Přijměte pozvání do Thajska a barmské džungle, kde exotické prostředí přímo láká k prozkoumávání. Za průvodce budete mít rodiče, kteří pátrají po svém dítku. Jde o dvojici, pro kterou bude tato cesta asi stejně příjemná jako dvouhodinové vrtání do neumrtvené dásně. Takže zatnout zuby, sbalit kufry a jede se.
 
Pevné pouto
2010-03-18

Pevné pouto  (2)

Peter Jackson se opět rozhodl zfilmovat knižní hit. Nakolik ale Pánem prstenů všechny odrovnal, natolik Pevným poutem naopak dokazuje, že na plátně to občas prostě nefunguje tak dobře jako mezi řádky, a že jsou knihy, které je lepší nechat knihami.
 
Legie: Filmový hnůj v kinech
2010-03-17

Legie: Filmový hnůj v kinech  (4)

Utíkejte, seč vám síly stačí, protože do kin se dostává apokalypsa. Taková, která vypráví o apokalypse. Je to tedy dvojitá apokalypsa. A proti takové se neschováte snad ani v motorestu. Zkusit to ale můžete, jen si cestou dejte pozor na zmrzlináře, jsou to mrchy.
 
Kniha přežití se povinnou „četbou“ nestane
2010-02-11

Kniha přežití se povinnou „četbou“ nestane  (2)

Pokud si tady nedáte pozor, s kým se vybavujete, můžete se dostat do velkých potíží. Pokud tady vstoupíte na špatné území, klidně schytáte kulku do hlavy, jen to hvízdne. A jestliže si tady jednou za čas něco nepřivlastníte od mrtvol, asi to daleko nedotáhnete. Tady v Americe už to všechno funguje prostě jinak.
 
OKO VE ZDI: KECY V KOUPELNĚ
2010-01-11

OKO VE ZDI: KECY V KOUPELNĚ  (1)

Komorní psychologický thriller o dvojici milenců zavřené v koupelně rozestavěného domu měl prý podle povídky Ivy Hercíkové natočit Alfred Hitchcock. Ujal se jej však režisér Miloš J. Kohout, který předvedl, že dokáže vytvořit obrazy plné snové atmosféry – a také to, že dialogy jsou jeho slabou stránkou. K divákově smůle ovšem právě dialogy tvoří 90 % celého filmu, v němž napětí pramení snad jen z divákova nenaplněného optimismu. Uvnitř ukázka.
 
SAMEC: ŽVANEC PRO MODERNÍ SNÍLKY
2010-01-11

SAMEC: ŽVANEC PRO MODERNÍ SNÍLKY  (3)

Je mladý, krásný, perspektivní a nic nedělá. Tedy vlastně dělá jedinou věc, kterou umí – svádět. Notorický Don Juan má takové schopnosti, že by dokázal uchlácholit i vrata od garáže. Bohužel ale nepatří k elegantním řečníkům s vytříbenými způsoby. Jinými slovy je to prostě obyčejný hajzlík.
 
KRVAVÝ VALENTÝN 3BÉ
2009-11-16

KRVAVÝ VALENTÝN 3BÉ

Když jsem čekal, že „první 3D horor“ bude takříkajíc „lekačka“, nebyl jsem daleko od pravdy. S 3D brýlemi na očích se člověk snadno lekne i u přírodopisného dokumentu. Ale že mě krom pár leknutí a několika zřejmě nechtěně komických momentů čeká jen 101 minut rozostřené nudy, to jsem věru nečekal. Ukázka uvnitř.
 
Případ nevěrné Kláry
2009-11-16

Případ nevěrné Kláry  (4)

Italská variace na šest let starý román Michala Viewegha je třasklavou směsicí naivity a nechtěné komičnosti, kterou asi ne každý divák v klidu vydýchá. Otázka co je horší...  Prostoduchý příběh vzniklý totálním ohlodáním předlohy, neskutečně špatný dabing, české prostředí viděné italskýma očima nebo přemíra nahých těl? Ukázka uvnitř.
 

Doporučujeme

Nadcházející akce

>