Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Pivní festival: nuda a předražené pivo (2)

2008-05-26 09:40

Většina novinářů sice pilně opisuje z tiskové zprávy, že jde o největší gastronomickou událost, ale v případě pivního festivalu za holešovickým výstavištěm (trvá do neděle), mají slova daleko k činům. Vyjma slušné hudební produkce tu při naší návštěvě vládla mdlá a rozpačitá atmosféra a za pivo si k tučnému vstupnému počítali 39 Kč. Uvnitř  fotoreportáž.
Na svátcích piva by se mělo pivo nabízet levněji než jindy. Nepochopením téhle jednoduché aritmetiky si pořadatelé odradili hodně hostů a při naší nedělní návštěvě tak některé festivalové stany zely prázdnotou. Hostesky a hostesáci v bílých šatech s červenými čtverečky tu postávají bez práce a harmonikáři působí v poloprázdných bílých stanech jako maskoti nějakého nepovedeného filmu.
Za festivalovou branou i v jednotlivých stanech, si běžné peníze vyměníte za festivalové tolary (1 tolar za 39 Kč) a můžete vyrazit. V jednotlivých stanech za ně dostanete 30 druhů piv čepovaných do skleněných půllitrů a k tomu si můžete objednat hospodskou klasiku jako klobásku, nakládaný hermelín, utopence, apod.   Jako největší gastronomická slavnost to rozhodně nevypadá a ceny jsou navíc děsivě předražené. Za pivo i limonádu zaplatíte 39 Kč, za utopence 78 Kč  a za půl kuřete 156 Kč! K tomu si ještě připočtěte vstupné, které stojí 120 Kč na osobu.
Nebýt kvalitní hudební produkce, byly by to vyhozené peníze. Pokud jste ale fanouškem kapel jako Sto zvířat, České srdce nebo Michala Pavlíčka, dá se to zkousnout.
Kompletní program pivního festivalu naleznete zde

Korunky za tolárky  si můžete vyměnit skoro kdekoliv...

Vyjma hostesek a hudebníků je na festivalu trochu prázdno

Když ale fotíte ze správného úhlu...kapel je všude dostatek a nutno říct, že se všichni opravdu snaží.


Hostesky tančí...

A Švejk se svojí vyvolenou zapřádá s hosty učené rozhovory.

Největší atrakcí je velký rožnící se býk

Řezníci tu dělají svému cechu čest. Jeden stánek  je ale trochu málo

Snad sem jen nepřijedou z Bavorska a nebudou srovnávat....:-)
turban

Komentáře (2)

gfrttrtrt 2019-07-17 10:31:18
the cause [url=https://mirvba.ru/gucci]gucci belt replica[/url] of the accident must be determined by the authority of the fire department. However,
gfrttrtrt 2019-07-17 10:31:02
if the fire [url=http://www.enfagroupp.ru/]balenciaga shoes replica[/url] department is unable to determine the cause? The owner is passive.

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>