19/03/08 JARNÍ KVĚTINOVÝ PLES
Sobotní večer můžete ladně provířit mezi květinami. V Průmyslovém paláci na holešovickém Výstavišti se koná druhý ročník Jarního květinového plesu. Návštěvníci se mohou těšit na originální květinovou výzdobu, Ester Kočičkovou a vybranou gastronomii inspirovanou kuchyní několika evropských zemí.
Program plesu bude zahájen v 19 hodin. Večerem bude provádět herec Martin Zouhar a jako hostů tu vystoupí zpěvačka Monika Absolonová či moderátorka a zpěvačka Ester Kočičková. Tanec doprovodí klasickým i jazzově rozverným repertoárem Orchestr Felixe Slováčka. Na návštěvníky plesu čeká samozřejmě velká tombola a především prostředí prosycené vůní vzácných květin.
Většina květinové výzdoby pochází ze skleníků z Holandska, ale najdete tu i květiny z Kostariky. O výzdobu se stejně jako minulý rok postará držitelk několika Evropských cen i Českých cen ve floristice, paní Růžena Bubeníčková. Mzi květinami bude bahatě zastoupen zlatý déšt, ale najdete tu i mnoho dalších. Celkově se počet květin pohybuje v řádech tisíců. Gastronomii má na starosti šéfkuchař hotelu Corinthia Panorama Tomáš Stehlík. Po návratu z působení na zaoceánské lodi Paul Gogain se Tomáš Stehlík stal průkopníkem polynéské kuchyně v ČR. Gastronomie na Jarním květinovém plese však bude vycházet z ryze Evropských základů.
Lístky na Jarní květinový ples v ceně 490 korun lze zakoupit v Informačních centrech MČ Praha 7 (nábřeží Kpt. Jaroše 1000, Milady Horákové 2 a Komunardů 10) a v Kulturním domě Vltavská.
|












