Skrýt výsledky vyhledávání
rss feed

Katalog objektů – Výlety – Zimní aktivity

Deštné - zimní středisko

Fax
494 663 289 (Infocentrum)
www
E-mail
Adresa
Deštné v Orlických horách - 517 91
Telefon
494 663 289 (Infocentrum)
Doprava
Cesta autem trvá z Prahy necelé dvě a půl hodiny. Při cestě autem je nejvýhodnější cesta z Hradce Králové přes Třebechovice, Dobrušku, Bačetín a Kounov (viz. mapa). Cesta až do Deštného je pravidelně udržována a je průjezdná 360 dni v roce. Kvůli zbývajícím pěti dnům se ale pro jistotu nezapomeňte vybavit sněhovými řetězy. Při cestě vlakem, počítejte s přestupy na autobus v Hradci Králové, popř. v Týništi a Opočně. Do Deštného je zajištěno časté autobusové spojení a to i o víkendu. Jen z Prahy jezdí minimálně tři přímé autobusové linky a několik linek s přestupy v Hradci Králové, Solnici, Náchodě nebo Novém Městě.
Otevírací doba
Infocentrum: Po - Ne 09:00 - 12:00 a 13:00 - 16:00

Popis objektu

Další informace

Komentáře

Hodnocení, hlasování, ohlasy a komentáře

Dnes

Nejaktuálnější zprávy

Hory, lesy, bílé pláně... Deštné je největším lyžařským střediskem v Orlických horách. Odstupňovanou náročností sjezdovek uspokojí lyžaře všech typů. Nabízí komplexní služby, bezplatné parkoviště přímo u sjezdovek, snowpark, večerní lyžování, horské hospůdky, příjemné ubytování a především poloviční ceny ve srovnání s lyžařskými středisky v Krkonoších.

Infocentrum
V Dešenském informačním centru vám rádi zodpoví dotazy týkající se aktuálního sněhového zpravodajství, provozu vleků, ceníků, průjezdnosti cest do Deštného, apod. V centru si můžete vyměnit peníze nebo koupit suvenýr a turistické materiály jako mapy běžeckých tratí a nejrůznější průvodce. Informační centrum provozuje a plně financuje firma SPORT profi, s.r.o.
Loading .....
Loading .....
Loading .....

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
Loading .....
>