Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Speciální akce
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Vlak na Dobříš

2011-05-15 14:20

V sobotu 21.května vyjede z nádraží Praha Braník parní lokomotiva řady 434.2186 z roku 1917 v čele historického vlaku do Dobříše. Vlak zastaví ve stanicích Praha Zbraslav, Vrané nad Vltavou, Měchenice, Čísovice, Mníšek pod Brdy a Malá Hraštice. Doba potřebná pro doplnění vody do parní lokomotivy v ŽST Měchenice bude vyplněna písničkami skupiny BUFFON´S STEAM ENGINES. Po příjezdu do žel. stanice Dobříš ve 12.24 hod. je v prostorách nádraží připraven koncert skupin VLAK NA DOBŘÍŠ a FLASHBACK.

V centru města Dobříše se konají tradiční MÁJOVÉ SLAVNOSTI. Mezi nádražím a centrem města bude zavedena bezplatná kyvadlová autobusová doprava.

Ve 14.00 se parní vlak vydá na výletní jízdu z Dobříše do Malé Hraštice a zpět.  Návrat do Prahy je plánován v 17:08 hod. s odjezdem z Dobříše v 15.35 hod. Tradičně bude v soupravě parního vlaku zařazen i bufetový vůz. Připraveno je pamětní razítko.

Bližší informace obdrží zájemci na tel. 972 241 629  Krajské centrum osobní dopravy E-mail : lemberk@kcod.cd.cz nebo 725 859 426, 972 228 101. E-mail : pavlik@zst.cd.cz. Předprodej jízdenek a místenek bude zahájen od 22.dubna v osobní pokladně na nádraží Praha Braník denně od 7 do 18 hodin. Rezervace jízdenek není možná.

www.parnijizdy.ic.cz 



JÍZDNÍ ŘÁD

PŘÍJEZD

ODJEZD

PŘÍJEZD

ODJEZD

Praha Braník

9.46

17.08

Praha Zbraslav

9.58

9.59

I

I

Vrané nad Vlt.

10.06

10.08

I

I

Měchenice

10.14

11.18

16.42

16.43

Čísovice

11.40

11.42

16.24

16.25

Mníšek p/B.

11.53

11.55

16.15

16.16

Malá Hraštice

12.07

12.09

15.50

15.59

Dobříš

12.24

15.35


Vyhlídková jízda:

PŘÍJEZD

ODJEZD

Dobříš

14.00

Malá Hraštice

14.16

14.30

Dobříš

14.44


Tarifní podmínky:
Základní cena:
• Zpáteční jízdenka (Praha – Dobříš a zpět) = 240,- Kč
K základní ceně jsou uznávány slevy a doplatky (ZTP, děti, žáci, důchodci, psi, roční síťová jízdenka)
Obchodní nabídky:
200,-    Jednosměrová jízdenka Praha – Dobříš
100,-    Zpáteční jízdenka Dobříš – Malá Hraštice
100,-    Úseková jízdenka Praha – Měchenice nebo Měchenice - Dobříš
60,-    Úseková jízdenka mezi sousedními stanicemi
20,-    Místenka (pouze v předprodeji v žst. Praha Braník – denně od 7 do 18 h.)
50%    Sleva pro děti od 6 do 15 let
Zdarma    Děti do 6 let bez nároku na místo k sezení (místenku)

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>