Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Speciální akce
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Léto na Stezce korunami stromů – Slavnosti dřeva s koncertem Ivy Frühlingové (5)

2013-06-19 10:51


Zahájení letních prázdnin bude na Stezce korunami stromů ve velkém stylu. Poslední červnový víkend zde totiž proběhnou Slavnosti dřeva,  jejichž součástí bude exhibice mistra Evropy a vicemistra Světa Martina Komárka v timbersportu či unikátní koncerty Ivy Frühlingové a zpívajících violoncellistek TARA FUKI přímo na vyhlídkové věži. „Stezka korunami stromů se nejenom nachází uprostřed lesa, ale je také celá ze dřeva. Proto tedy Slavnosti dřeva. Obojí se k sobě velmi dobře hodí,“ vysvětluje Filip Pekárek záměr ukázat návštěvníkům, co vše lze ze dřeva vyrobit či vyřezat. Slavnosti dřeva proběhnou u Stezky korunami stromů 29. – 30. června 2013.  

Poslední červnový víkend bude na Stezce korunami stromů opravdu rušný. Slavnosti dřeva budou zahájeny v sobotu 29. června v 10 hodin. Během obou dvou dnů bude ukazovat šest dřevosochařů své umění tesání dřevěných soch, připraveny budou i tvořivé dílny pro nejmenší anebo dřevorubecká show Martina Komárka pro ty větší. Sobota bude vrcholit dvěma koncerty, které se uskuteční přímo na vyhlídkové věži Stezky korunami stromů. „Nazvali jsme to Koncert z jiné perspektivy,“ přibližuje vystoupení Pekárek. Jako první zahrají a zazpívají úžasné violoncellistky TARA FUKI a poté bude následovat koncert Ivy Frühlingové. „Celé vystoupení jsme pojali zcela netradičně. Jako hlediště bude sloužit celá vyhlídková věž. Iva Frühlingová bude mít připraveno pódium uprostřed,“ popisuje netradiční pojetí koncertu Filip Pekárek.

Celý víkend bude děti provázet po atrakcích a zpříjemňovat jim pobyt na Lipně lišák Fox.

Slavnosti dřeva – Stezka korunami stromů
29. – 30. června 2013

Koncert Ivy Frühlingové & TARA FUKI 29. června 2013, vstupenky lze objednat na info@stezkakorunamistromu.cz nebo zakoupit na pokladně Stezky. Kapacita hlediště je omezená.

Informace o otevírací době a další detaily o koncertu Ivy Frühlingové na Stezce korunami stromů Lipno najdete na www.stezkakorunamistromu.cz

Na Slavnosti dřeva navazuje legendární festival nového cirkusu a divadla Letní Letná. Letošní novinkou je mobilní koncertní show oblíbené kapely Kašpárek v rohlíku nazvané „Kašpárek na valníku“. Kašpárkova divoká bejbypanková partička krocená v pojízdné kleci zahraje své největší hitovky za jízdy i ve statickém provedení. Součástí koncertu je krmení a drezůra muzikantů. Kromě klasických čír nastoupí muzikanti v zbrusu nových kostýmech, které si nezadají se šmrncovními převleky Davida Bowieho. Nebude chybět pojančený moderátor v osobě Kašpárka České republiky, vymazlený bejbypankový stánek i obří nafukovací kašpárek, dvojník pravého Kašpárka.

Komentáře (5)

Great site thanks admin. More power
I really loved it here but are there any recent updates? Thanks
pensacola wedding videographer 2021-11-23 09:08:24
INTERESTING BLOG
Yellowstone Rip Jacket 2021-11-11 01:39:53
Thank you for posting such a great article! I found your website perfect for my needs.
trade 2020-11-10 07:37:44
great city

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>