Skrýt výsledky vyhledávání
rss feed

Katalog objektů – Vánoce – Veřejné bruslení

Zimní stadion HC Kobra

Fax
241 490 132
www
Telefon
241 490 085
E-mail
Adresa
Mikuleckého 1584/1, Praha 4 - 147 00
Městská část
Praha 4
Doprava
Bus č. 198, 197, 196, 199 (Po-Pá) - zastávka Vrbova (v sobotu a v neděli jezdí pouze bus č. 198)
Kluziště
Vnitřní
Otevírací doba
V sezóně bruslíme:
každou sobotu  od 14:30h do 16:30h
každou neděli    od 14:45h do 16:45h 
Vstupné
dospělí 100,-Kč
děti do 10 let 40,-Kč
doprovod 40,-Kč

Popis objektu

Další informace

Komentáře

Hodnocení, hlasování, ohlasy a komentáře

Dnes

Nejaktuálnější zprávy

HC Kobra Praha Hockey Club vznikl v roce 1929 pod názvem HC KONSTRUKTIVA, po II. světové válce měl dvě družstva - Muže a Dorost. Největší rozvoj klubu je datován do roku 1975 kdy byl otevřen zimní stadion Konstruktiva v Braníku. Od tohoto roku postupem času klub vybudoval všechny žákovské kategorie včetně dorostu a juniorů. 

V roce 1990 se klub transformoval pod názvem HC KOBRA PRAHA a došlo k druhému postupnému vzestupu všech kategorií do nejvyšších soutěží. Těžiště práce klubu je stále ve výchově mladých hokejistů v žákovských kategoriích, respektive ve sportovních třídách od 4 do 9 třídy. 

Družstvu Mužů se v posledních letech vždy podařilo probojovat do závěrečných kol PlayOf. 

Družstvo Dorostu a Juniorů bojují pravidelně v Lize juniorů a dorostu. 

V klubu je také družstvo Žen, které se probojovalo do Ligy Žen. 

Kromě výchovy mladých hokejistů HC KOBRA pronajímá ledovou plochu pro zájemce - Hobby team apod. HC KOBRA také pronajímá ledovou plochu pro týdenní hokejové kempy, zvláště v srpnu před začátkem sezóny, ale také v březnu, dubnu a květnu. 

Součástí je možnost stravování v naší restauraci na zimním stadionu. 

Jednotlivá družstva pořádají v průběhu roku hokejové turnaje pod názvem KOBRA CUP, který je vypsán pro určitý ročník. 

Provoz zimního stadionu začíná každoročně 1. srpna daného roku a končí 31. května roku příštího. V tomto čase vás rádi uvítáme ať už na utkáních našich hokejových družstev a nebo při jiných výše uvedených akcích. Ledová plocha 60x90m.

Možnosti:

Pronájem ledové plochy: 3000,- Kč/hod / Dopolední hodiny k dispozici školám / Týdenní tréninkové kempy ledního hokeje / Možnost pronájmu zimního stadionu i pro jiné akce (celoročně)
Loading .....
Loading .....
Loading .....

Komentáře (1)

Hynek 2015-01-12 12:37:29
Víkendové veřejné bruslení na KOBŘE leden 2015 Parkování před stadionem je velice obtížné, komplikované – doporučuji zaparkovat ve vedlejších bočních ulicích (pokud Kobru budete riskovat) V neupraveném okolí a téměř nebezpečné cestě k pokladně stadionu je nepořádek, který je „předkrmem“ a předurčuje další „lahůdky“ kolem veřejného bruslení na KOBŘE Vstupné za provozní dobu (2h) veřejného bruslení: nad 10 let 100,- Kč děti do 10 let 40,- Kč doprovod 40,- Kč (toto platí například pro nebruslící babičku - bez výjimky) Pokud stojíte frontu k pokladně 30 min jako já, minuta bruslení se výrazně prodražuje a pokud si vystojíte další frontu na půjčení bruslí ….. Typ vstupenky je lístek, který by se dal přirovnat k lístku z divadelní šatny (odhaduji jako výborný šedý příjem – jednotlivce, nebo klubu) Toalety? Pouze pro silné nátury – děti před bruslením na KOBŘE určitě „vyprázdněte“ Tribuny (špína, špína. špína), které slouží k přezutí a odložení tašek a batohu, jsou absolutně nedostačující k počtu „platících“. (když jsem tam byl já, cca 400 lidí) Pokud si místo na tribuně nevybojujete, jste odkázáni na různá zákoutí, ovšem už bez možnosti posadit sebe nebo své děti aspoň pro potřebu přezutí se a následně mít přehled o svých taškách, obuvi atd. Rozhodně si na KOBRU vezměte chrániče na nože bruslí, v sektoru přezouvání pro veřejnost je cca 50% podlahy bez ochranné podložky. Uvnitř stadionu je okénko občerstvení. Tuto možnost jsem jako nebruslící nevyužil, chtěl jsem se posadit do tepla „restaurace“ stadionu, který musíte ale obejít. Restaurace byla i přes deklarovanou provozní dobu uzavřena, byť pohyb obsluhy byl vně evidentní. Po chvilce dveře odemkla paní, která mě informovala, že restaurace je zavřená z důvodu, cituji: obsluha se věnuje okénku občerstvení pro zimní stadion a na restauraci nemáme čas. Doporučení především pro rodinu s dětmi, pokud přijedete a dle fronty před vámi a po sléze i za vámi budete přesvědčeny, že bude „plno“ obrňte si nervy, nebo zvolte jinou alternativu trávení aktivního volného času. Cenu kterou provozovatel za služby a prostředí inkasuje je neadekvátní. On totiž krom ledu nenabízí vůbec NIC! Možná trénink … vaší nervové soustavy. Alternativa pro 21 století: http://www.praha13.cz/15317_Prijdte-si-zabruslit-na-Skolni-zimni-stadion-Bronzova

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
Loading .....
>