Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Speciální akce
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Vánoční a silvestrovské Farmářské trhy Kubáň, Jiřák a Náplavka

2011-11-28 10:58

Vánoční trhy na Jiřáku, Kubáni a Náplavce startujeme ve čtvrtek 1. prosince 2011 a pokračujeme až do čtvrtka 22. prosince 2011. Letos jsme navíc pro návštěvníky připravili novinku a sice: Silvestrovské farmářské trhy ve středu 28. prosince na Jiřáku, 29. prosince na Kubáni a i přímo na Silvestra, v sobotu 31. prosince opět na Jiřáku. Vánoční tržiště Jiřák, Kubáň a Náplavka nabízet svůj tradiční sortiment – maso, uzeniny, sýry, pečivo, horké mošty, víno, ryby, a pokud počasí dovolí, tak i ovoce a zeleninu. A samozřejmě vánoční speciality: cukroví, vánočky, štoly, saláty, ryby a stromky! Můžete se těšit na halušky, pečené ryby, topinky s česnekem, kuba, horké polévky, svařené víno a vánoční punče. Kromě tradičního sortimentu můžete na trzích nakupovat i dárky pro své blízké od českých autorů, výrobců a drobných manufaktur – šperky, sklo, dřevěné hračky, zajímavé dětské knížky, porcelán nebo keramiku, ale i textilní výrobky, jako například tradiční lněné utěrky a lněný textil. A protože jsou Vánoce, dovolí si farmářské tržiště i exotickou odbočku: potraviny a rukodělné výrobky s certifikací Fair trade s původem z Afriky i Asie, pražené oříšky, sušené tuzemské i exotické dobroty. Na Vánočních a Silvestrovských trzích nebude chybět živá i reprodukovaná hudba, a o víkendech dílny pro děti. Spolupráci a vystoupení domlouváme i s domovskými „hosty“, školami a různými zájmovými organizacemi.

Přesný aktuální rozpis sortimentu, muziky, vystoupení a dětských dílen můžete najít na www.farmarsketrziste.cz/vanoce.


Na Silvestrovském farmářském tržišti 28., 29. a 31. prosince 2011 najdete silvestrovské dobroty, jako jsou sýry, maso a uzeniny – jelítka, jitrničky, ovar, rybí saláty, pečivo na chlebíčky, víno, medovinu, sladkosti,… Bude to netradiční Silvestrovské tržiště pro otužilé skalní fanoušky! Trh bude menší, ale s tradiční atmosférou. Přijďte si udělat předsilvestrovskou oslavu na trhu, sejít se se známými a sousedy a rozloučit se s celou sezónou na Kubáni a Jiřáku!

PROVOZ VÁNOČNÍCH FARMÁŘSKÝCH TRŽIŠT JIŘÁK, KUBÁŇ, NÁPLAVKA: 1. – 22. 12.:
Jiřák: středa 8 – 18, sobota 8 – 18, neděle 11 – 18
Kubáň: úterý 10 – 18, čtvrtek 10- 18, sobota 10 – 18; navíc pondělí 12. 12. a středa 14. 12.
Náplavka: čtvrtek 9 – 18, sobota 8 – 14

PROVOZ SILVESTROVSKÝCH FARMÁŘSKÝCH TRHŮ:
28. 12. (Jiřák) – středa – 8 – 18
29. 12. (Kubáň) – čtvrtek 10 – 18
31. 12. (Jiřák) – sobota 8 – 16

Důležité: v případě kalamitních sněhových podmínek, případně třeskutých mrazů nebo vichřice, je provozní doba trhu na uvážení organizátora a možnostech všech zúčastněných: farmářů, prodejců i návštěvníků. Děkujeme předem za pochopení a těšíme se na Vás.

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>