Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Koncerty
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

The TAP TAP v Opeře

2011-11-11 11:39

5.12.2011 od 18hod, Státní opera Praha

V pondělí 5. prosince 2011 od 18 hodin ve Státní opeře Praha se již podruhé představí kapela z Jedličkova ústavu The Tap Tap se svými hosty.
Moderují: Jan Kraus a Ladislav AngelovičHosté
Klára Vytisková (s hitem Michaela Jacksona Black or White), Kamil Střihavka (tentokrát v roli Jidáše), Jan Haubert (se skvělou Známkou punku), Tonya Graves, Dan Bárta, David Koller, Ondřej Hejma, Marek Eben, Xindl X, Matěj Ruppert a Tomáš Hanák.

Dále nás doprovodí
Královský symfonický orchestr, Pražský smíšený sbor, La Grande Bande, soubor Notičky, taneční soubor Mirabel a talentovaný nevidomý pianista Petr Hudec. V závěru večera zazní i hymna Konec světa - zrušeno, která Vás pozve na plánovaný Koncert proti konci světa v roce 2012.
Nemůžete přijít nebo přijet? Nevadí. Koncert poběží v přímém přenosu na ČT1.. Součástí bude i unikátní živě sehraný Večerníček v podání hostů z divadla Minor.

Vstupenky v ceně 450 Kč - 550 Kč je možné zakoupit v síti Bohemia Ticket. Do opery se vejde maximálně 22 elektrických vozíků. Lístky pro jejich majitele jsou k dostání pouze v prodejně Na Příkopě 18, Praha 1.

Výtěžek z koncertu využijeme na pořízení technického vybavení nové budovy vzdělávacího centra STUDEO.
www.thetaptap.cz


Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>