Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Vánoce
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Silvestrovský mejdan v Óčku

2010-12-24 12:55

31.12.2010 od 20hod, Music Club Óčko, Praha 4
KOUPIT VSTUPENKYONLINE V SÍTI TICKETPRO

Silvestr Party Ride Live

3 RŮZNÁ PÓDIA A PROSTORY V KLUBU
*      PARTY RIDE SPECIAL
*      VIP DELUXE STAGE

EXKLUZIVNÍ LINE UP: DJ‘S:
*     DJ KEN FAN (GB)
*     DJ LUDOVIC RAMBAUD (FR)
*     DJ DAVID ASKO (FR)
*     DJ  LUKKAS  (IT)
*     DJ URBANO (SLO)
*     DJ FAITH (CZ)
*     DJ ZVĚŘINA (CZ)
*     DJ MK (CZ)

Oslavte s námi konec starého a začátek nového roku ve velkém stylu ve společnosti hvězd.

Tento rok pro vás máme  extra našlapaný line up. Hvězdy z různých koutů evropy se sejdou v Praze aby právě tento silvestr byl pro vás jeden z těch nezapomenutelných!

Z  Velké Británie exkluzivně hvězda DJ Ken Fan, který kromě pravidelného působení na Ibize procestoval s vinyly skoro celý svět například - Brazilii, Columbii, Dubai, Čínu, Jižní Afriku, Miami, Moskvu a Hong Kong.       

Představí se vám ředitel, majitel clubingového magazínu č.1 ve Francii OnlyForDJs a DJ v jedné osobě - Ludovic Rambaud z Francie.  Další francouzská hvězda hrající velmi zábavný techhouse – DJ David Asko, který se proslavil především hity „Night Stalke“ a  „Time To Change“ . Podívejte se: www.myspace.com/djdavidasko

Dále DJ Urbano ze Slovinska nás naladí příměsí exotických rytmů a známých hitů.

DJ Lukkas z Itálie a naši oblíbení čeští Dj’s Zvěřina, Faith a Dj MK skvěle doladí báječnou atmosféru, kterou si můžete užívat hned na 3 stagích zároveň!

Užijte si dva rozdílné programy  na PARTY RIDE SPECIAL a ZOO PARTY STAGE  nebo tři programy včetně VIP DELUXE STAGE kde najdete směs toho nejlepšího speciálně pro VIP hosty.

Vychutnejte si  non-stop raut, který je pro všechny hosty zdarma a samozřejmě šampaňské jako uvítací drink.  Pokochejte se pohledem na naše krásné ibiza tanečnice ve stylových pompézních kostýmech vyhotovených pouze pro tuto příležitost, které si s vámi rády zatančí a přenesou vás do dalekých krajin.

Dejte si záležet na svém outfitu a neschovávejte se,  možná že se objevíte na záznamu, který bude natáčet slavná Clubbing TV!

Rozhodnete-li se strávit tento velký večer ve společnosti VIP a celebrit v naší VIP DELUXE sekci, budeme vás opravdu rozmazlovat. Čekají vás luxusní prostory pro vaše pohodlí, luxusní posezení,  ti nejlepší DJ’s večera  exkluzivně zahrají set pouze pro vás - takže nemusíte opustit pohodlí VIP zóny, vlastní vchod, vlastní bar a obsluha, top class salónek, vip raut, láhev pití zdarma, vip hostesky a tanečnice, vip šatna,vip toalety. A potkáte i slavné Dj’s. Neváhejte a zarezervujte si včas svůj stůl, kapacita je omezena.

REZERVACE VIP A STOLŮ: produkce@ockopraha.cz

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>