Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Kluby
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Silvestr na Občance

2011-12-17 20:33

31.12.2011 od 19hod
Občanská plována

Silvestr 2011 na Občanské plovárně
Stále nevíte, kde strávíte posledních pár hodin letošního roku a oslavíte příchod roku nového?

Potom je tu právě pro Vás se svou nabídkou Občanská plovárna, která je určitě jedním z nejatraktivnějších míst v Praze, a to nejen svoji polohou a prostředím, ale i příležitostí k posezení s přáteli, dobrým jídlem a zábavou. V zimních měsících, i když terasy nad Vltavou osiří, působí osvětlené vnitřní prostory při pohledu z širokého okolí kouzelným dojmem a lákají k návštěvě.

Letošní Silvestr na „Občance“ bude skutečně pestrý. Přichystali jsme pro Vaše smysly celou řadu mimořádných požitků. Čeká na Vás sklenka Bohemia Sektu na uvítanou. Dále máte možnost širokého výběru nápojů podle Vaší chuti z našich hojně zásobených barů. Nabídka jídel během celého večera bude opravdu nevšední. Ochutnáte speciality české, mezinárodní i thajské kuchyně od Mesyho a jeho týmu.

V první části večera se o Vaši zábavu postarají svůdné sexy tanečnice. Jako hlavní hvězda programu vystoupí se svou zvonivou kytarou Jamie Marshall a pobaví Vás  novými i úspěšnými staršími písničkami. Na taneční parket Vás určitě přiláká největšími hity 80. a 90. let. DJ Pája z agentury UNI DJ´s . Pro zpestření a trochu napětí jsme pro Vás připravili bohatou tombolu s mnoha krásnými cenami.

Zdá se Vám toho příliš na jeden večer? Ale to zdaleka ještě nejsme u konce. Rok 2012 přivítáme přípitkem a pohledem na řeku a starou Prahu ozářenou ohňostroji, mezi kterými ani ten náš nebude chybět.

Láhev Bohemia Sektu a tradiční čočka s uzeným  pro každého  Vám zpříjemní první minuty nového roku. V duchu motta Občanské plovárny -Můžešvšechnoco chceš- se můžete odvázat a užívat si této výjimečné noci dosyta až do rána.

To vše a ještě mnohem víc zažijete u nás na Silvestra 2011  jen za 2.011,- Kč.

KOUPIT vstupenku v síti TicketPro - www.ticketpro.cz

www.obcanskaplovarna.cz

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>