Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Speciální akce
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Podolský adventní trh

2012-11-26 15:40

1-23.12.2012 (pouze o víkendu), 11-19hod, Plavecký stadion Podolí

Obyvatelé a návštěvníci části Podolí v Praze 4 si zpestří adventní víkendy. Pořadatelská společnost Taiko ve spolupráci s Plaveckým stadionem Podolí a městskou částí Praha 4 vůbec poprvé otevře právě před budovou koupaliště adventní tržiště. O prosincových sobotách a nedělích si tam budou moci lidé koupit drobné dárky, pochutnat si na svařeném víně a načerpat vánoční atmosféru.

Adventní trhy v pražském Podolí začnou 1. prosince a potrvají do neděle 23. prosince. Otevřené budou pouze o víkendech v době od 11 do 19 hodin. „Do bazénu si o zimních víkendech chodí zaplavat hodně lidí, chceme jim tak zpestřit návštěvu a nabídnout nějaké vánoční drobnosti a pochutiny,“ říká Milan Heidler, výkonný ředitel pořadatelské společnosti Taiko.

Návštěvníci podolského bazénu si mohou v patnácti stáncích pochutnat na svařeném víně, klobásách i horké čokoládě. Zakoupit mohou drobné dárky, adventní věnce a ozdoby. V rámci slavnostního otevření historicky prvního tržiště v Podolí vystoupí v sobotu 1. prosince dětské hudební soubory ze škol v Praze 4. „Vánoční čekání zpříjemní trh jistě především dětem. Hlavně pro ně tam bude umístěný vánoční strom a celé tržiště bude svátečně vyzdobené,“ říká Ivana Staňková, místostarostka Prahy 4. Pro nejmenší návštěvníky bude připravená také malá zoo, kde mohou děti zvířátka krmit. Kulisu zimních dnů doplní ohně, u kterých si mohou hosté opéct buřty.

Nejlevnější kapr ke koupi v Podolí

Jedno z nejmenších adventních tržišť v Praze nabídne o víkendech nejlevnějšího kapra v Praze. Pro malé návštěvníky bude připraveno na každý víkend padesát blatenských kaprů za speciální cenu 50 korun za kus. Ale nejprve si budou muset vyzkoušet  lovení makety kapra a za jejich úsilí si budou moci vylovit podběrákem živého šupináče za výše uvedenou speciální cenu.

„Chceme oživit tradici zimního víkendového plavání v našem bazénu a nabídnout malým i velkým návštěvníkům nevšední prožitky v čase předvánočním. Všechny zveme, aby se k nám přišli podívat,“ říká Monika Bezděková ředitelka Plaveckého stadionu v Podolí.

V průběhu celého adventu mohou návštěvníci trhu v Podolí soutěžit o dárkové balíčky koupaliště v Podolí a areálu Žluté lázně. 

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>