Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Speciální akce
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Mikulášské odpoledne s Dopravním podnikem

2011-11-20 20:52

3.12.2011, 14-18hod, Vozovna Pankrác, náměstí Hrdinů 13

Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost uspořádá v sobotu 3. prosince 2011 od 14.00 hodin do 18.00 hodin pro rodiny s dětmi ve vozovně Pankrác Mikulášské odpoledne. Na návštěvníky akce čeká bohatý zábavný program obohacený o zajímavé soutěže a farmářské trhy. Na místo se mohou dopravit speciálními linkami.

 
Vždy v celou hodinu začne na jevišti v areálu pankrácké vozovny interaktivní blok zábavy s kouzelníkem a s dětským divadlem. Po celé odpoledne budou probíhat soutěže pro děti všech věkových kategorií, za úspěšné splnění budou děti odměněny žetony. Získané žetony budou pro děti vstupenkou na některou z atrakcí jako například suchý bazén, skákací hrad, vláček nebo surfový trenažér.

K dopravě do vozovny bude možné využít tři historické soupravy tramvají a jednu historickou soupravu metra. Mikulášská tramvaj bude jezdit v intervalu 20 minut na trase Vozovna Pankrác – Náměstí Bratří Synků – Svatoplukova – Albertov – Karlovo náměstí – I. P. Pavlova – Náměstí Bratří Synků – Vozovna Pankrác. K dopravě lze využít i pravidelnou linku číslo 18, končící u pankrácké vozovny.

Mikulášská souprava metra Ečs bude jezdit na lince C mezi stanicemi Kačerov (odjezdy přibližně ve 14.13, 15.07, 16.01 a 16.55 hodin) a Nádraží Holešovice (souprava by měla odjíždět ve 14.41, 15.35, 16.29 a 17.23 hodin). Pankrácká vozovna je vzdálena několik minut chůze od stanice metra Pražského povstání. Ve všech soupravách se cestující budou moci setkat s Mikulášem, čertem či andělem.

Návštěvníci se budou moci občerstvit a zakoupit si čerstvé a kvalitní produkty ve stáncích farmářských trhů.

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>