Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Nepřijdou čerti k vám? Jděte za nimi!

2011-11-29 11:12

Pokud se vám z nějakého důvodu nepovede zajistit Mikuláše s jeho doprovodem do vašeho domova, budete mít ještě řadu dalších příležitostí, jak svým nezvedeným potomkům názorně naznačit, jaká budoucnost je čeká, pokud už s tím zlobením nepřestanou. Vezmeme to chronologicky.

Začínáme v pátek, lepší je sobota
Děti od tří let zvou za Mikulášem do Karlínského spektra. A to hned dvakrát. V pátek od 16.00 a v neděli 4. prosince od 14.00. na programu bude pohádka, výroba adventních ozdob a v neposlední řadě mikulášská nadílka. Pokud si chcete vstupenku zajistit předem, můžete do úterního odpoledne, pak už nezbývá než doufat, že nebude plno. Podrobnosti najdete TADY.

Mikulášské odpoledne pro děti i rodiče uspořádá v sobotu 3. prosince Dopravní podnik Praha. Do vozovny Pankrác budou návštěvníky dopravovat historické tramvaje a historická souprava metra, kterými budou procházet Mikuláš s čerty, ale samozřejmě se tam dopravíte i běžnou tramvají č. 18. Podrobný program včetně času odjezdů historický souprav najdete TADY.

Pěkný program připravují také v Toulcově dvoře, kde se v sobotu uskuteční Mikulášský jarmark s důrazem na polozapomenuté tradice. Vánoční atmosféru pomohou vytvořit folklórní a divadelní soubory. Program bude probíhat od 10.00 do 16.30, podrobnosti najdete TADY.


sxc.hu(c)

Velmi oblíbené jsou Mikulášské jízdy parním vlakem, letos se konají jak v sobotu, tak v neděli. Určitě doporučujeme včasnou rezervaci jízdenek. Více informací najdete TADY.

V kulturním centru Zahrada začne v sobotu od 15.00 Bál čertů a andílků. Dospělí jako doprovod mají vstup zdarma. Podrobnosti  najdete  TADY.

Příznivci Dády Patrasové a nakupování se sejdou v sobotu v obchodním Centru Šestka, v tzv. Family centru tu v 11.00 vystoupí již zmíněná kamarádka žížaly Julie Dáda a ostatní děti budou moci po celý den potkat Mikuláše, anděla a čerta. Podrobnosti  ZDE.

A ještě dvě sobotní pozvánky pro ty, kteří nejsou tak úplně z centra města. V Praze Březiněvsi bude sobotní mikulášská nadílka v restauraci Pod Lipami a kulturní centrum Průhon v Řepích nachystalo na sobotu Čertovskou pohádku.

Neděle
V neděli
potkáte Mikuláše s jeho družinou třeba ve staré čističce odpadních vod. Prohlédnout si budete moci celý areál, hitem dopoledne budou dozajista „pekelné projížďky“ na raftech v podzemních nádržích. Veškeré podrobnosti najdete TADY.  

Čertovský karneval propukne v neděli v DDM Jižní město. Program je určen pro děti starší 4 let a je zamýšlen tak, aby se jej děti účastnily bez rodičů. Další informace najdete TADY.

Na Nové scéně Praha proběhne v neděli Knižní Mikuláš s Revolver Revue, který by neměli minout všichni příznivci literatury pro malé i velké. V 11.00 a v 15.00 vystoupí Divadlo Masopust s hrou KOMEDIE VÁNOČNÍ, aneb HERODES JE ZLOSTI PLNEJ. Více ZDE.

Mikuláš chodí v pondělí!
Za Mikulášem, čertem a andělem můžete zajít ještě i v pondělí. DDM Stodůlky připravilo na pondělní odpoledne dokonce dvě akce s Mikulášem a čertíky. Na obě je ale třeba zarezervovat se předem. Dopoledne od 9.00 do 12.00 bude Mikuláš nadělovat a odpoledne se sejdou čertíci. Podrobnosti najdete TADY v sekci Akce pro vás.

Dětské kluby Karlík a Osmík kulturního domu Krakov v Praze 8 pořádají v pondělí Mikulášské nadílky. V Osmíku v 10.00 v Karlíku ve 14.00, rezervace nutná, kapacita omezena. Kontakty a informace TADY.


sxc.hu(c)

Mikulášskou nadílku na ledě zažijete, když se v pondělí vydáte s bruslemi do Tesla Areny v Praze 7. Od 16.00 do 18.00. Brusle nejsou nutností, ale budou se hodit. Podrobnosti najdete TADY.

Od 17.00 se bude v pondělí nadělovat v Písecké bráně v Praze 6 a i zde vám doporučujeme včasnou rezervaci. Napište třeba na info@piseckabrana.cz. Program najdete TADY.

Svou nadílku můžete také dětem předat prostřednictvím čerta a Mikuláše v Pidivadle v pondělí v 17.30. Jen je třeba přijít o půl hodiny dříve a vše potřebné předat Mikuláši. Podrobnosti TADY.


kaca

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>