Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Speciální akce
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Mezinárodní vánoční festival

2013-11-21 12:28

24.11.2013, 10-16hod, Hilton Prague *****

Dárky z celého světa je možné koupit na Mezinárodním vánočním festivalu Asociace partnerů diplomatického sboru (DSA) 24. listopadu v hotelu Hilton.

Oskar Exner, redakce portálu20. listopad 2013
Koná se již počtrnácté v kongresovém sále a nabízí unikátní příležitost nakoupit neobvyklé dárky z celého světa na tisíci čtverečních metrech. Letos najdete v Hiltonu dárky ze 44 zemí světa. Na své si přijdou milovníci dobrého jídla, vína, koření, najdete zde množství šperků, bižuterie, oděvů, módních doplňků, uměleckých předmětů, hraček, knih a elektroniky.

Výtěžek festivalu na charitu
„Díky osobnímu nasazení diplomatů z více než čtyřiceti velvyslanectví a diplomatických misí se nám vloni podařilo získat 2 910 640,- Kč. Podpořili jsme 16 charitativních projektů. I kdybychom změnili život jedinému člověku, stojí nám to za námahu,“ uvedla o své motivaci prezidentka DSA paní Odilia de Ranitz, manželka holandského velvyslance. Neziskové organizace mohou do 20. 1. 2014 žádat o podporu z výtěžku letošního festivalu. Formuláře jsou k dispozici na webových stránkách DSA. Od roku 2000 rozdělila DSA více než 55,5 milionu korun, čímž se řadí k předním mecenášům v zemi.

Radost i pro děti
Multikulturní atmosféru umocní doprovodný hudební a taneční program. Prodávajícími, často oblečenými v národních oděvech a krojích, jsou samotní diplomaté. Stokorunová vstupenka je slosovatelná v bohaté tombole. Organizátoři nezapomněli ani na nejmenší návštěvníky, kteří mají až do věku 12 let vstup zdarma. Aby si mohli rodiče bez problémů nakoupit, je pro děti připraven také dětský koutek. Výtěžek festivalu bude věnován českým charitativním organizacím.

Patronát nad akcí přebrala první dáma České republiky paní Ivana Zemanová, která festival zahájí v neděli 24. 11. v 10:00 hod.

zdroj www.praha.eu

http://www.dsaprague.org/.

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>