Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Tipy na víkend: Třetí adventní víkend opět na trzích

2012-12-14 08:44

Opět vás ale budeme informovat o trzích, které nenajdete ve stáncích na náměstích. Kdo, nestihl designSupermarket, nebo Holešovický fashion market, může zkusit v neděli štěstí na Dyzajn marketu na piazettě Nové scény Národního divadla, pro zájemce o zajímavé publikace se otevřel vánoční bazar ve Školské, vánoční trh chystají také ve Švandově divadle a jarmark Onadnes se už musel kvůli velkému zájmu přesunout do Incheby. A to není zdaleka vše.

Není market jako market
Autorská tvorba, to je příslib nevšedních dárků, které můžete svým blízkým nakoupit v neděli mezi 10.00 a 19.00 na piazettě Nové scény Národního divadla, kde se bude konat další Dyzajn market. Přijďte podpořit mrznoucí prodejce a poslechnout si hudbu. Více informací najdete TADY.Ukázka ze zářijového Dyzajn marketu

Sobota je posledním dnem, kdy se v komunikačním prostoru Školská 28 koná vánoční bazar, který nabízí publikace, katalogy, projekty malých nakladatelství, umělecké tiskoviny a současný design. Nakupovat budete moci od 13.00 do 19.00 a samozřejmě nechybí doprovodný program. Podobnosti najdete TADY.

Na vánočním bazaru Švandova divadla můžete nejen nakupovat, ale také vyměňovat. Vyberte doma pět knížek, které už nechcete mít v knihovně a v divadle je vyměníte za jiné. Při výběru literatury vás rozehřeje svařák a možná objevíte něco zajímavého i mezi dalšími prodávanými předměty. Podrobnosti o bazaru, který se koná v neděli od 11.00 do 18.00, najdete TADY.

Jarmark Onadnes a bazar v Mokré čtvrti
Na neděli se chystá už sedmý ročník mezi dámami každého věku stále oblíbenějšího jarmarku pořádaného redaktorkami z přílohy Mf Dnes Onadnes. Tentokrát se bude konat v Průmyslovém paláci na Výstavišti a bude to hlavně o šatech, botách, kabelkách a dalších nezbytnostech. Jarmark se koná už od 8.30, ale jen do 16.00. Podrobnosti najdete TADY.

Ke studentskému divadlu Disk už téměř neodmyslitelně patří předvánoční bazar hereček Ani Geislerové, Táni Vilhelmové a režiséra Petera Sergeho Butka, bazar v Mokré čtvrti. Tentokrát se nebude konat těsně před Vánoci, ale již tento víkend. Dary do bazaru můžete přinášet v pátek 14.12, o víkendu své věci pak třeba nakupovat zpět. V pondělí bazar zakončí bujarý večírek. Podrobnosti najdete TADY.

Adventní rozjímání a těšení
Ponořit se do tichosti adventního rozjímání můžete v sobotu v Botanické zahradě v Troji. Před kaplí sv. Kláry bude v 13.00 vytvořen živý Betlém a jeho účastníci se budou procházet po cestách Ornamentální zahrady. Následovat bude v 14.00 v kapli sv. Kláry vystoupení dětí zaměstnanců Botanické zahrady a odpoledne zakončí koncert Vokální skupiny Rudolfvoice. Další podrobnosti o odpoledním adventním rozjímání v Botanické zahradě najdete TADY.

Adventní program chystají také na neděli v Písecké bráně. Zvou na adventní díly pro děti i pro dospělé a na divadélko. Podrobnosti najdete TADY. Na náměstí ve Starých Bohnicích se bude v neděli konat již po páté Starobohnické vánoční těšení. Vystoupí na něm Aulos - soubor zobcových fléten prof. Žilky, staropražská kapela Šmrnc, divadlo tety Terezy a další. Chystá se jarmark, ohrada s živými zvířátky, vánoční tombola a výtvarná dílna. Začíná se ve 12.00 a podrobnosti najdete TADY.

A komu by bylo ze všech těch předvánočních příprav hic, může společně s otužilci skočit v neděli do Vltavy. Více ZDE.
kaca

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>