Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Speciální akce
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Advent s vůní Afriky

2011-12-01 11:58

13 - 20.12.2011
Náprstkovo muzeum

4. ročník AFRICKO – LATINSKO-ORIENTÁLNÍCH  VÁNOČNÍCH TRHŮ v pražském Náprstkově muzeu nabídne nejen možnost nákupu netradičních exotických dárků, ale i workshopy pro děti i dospělé, divadelní představení a další doprovodný program.


Nudí vás každoroční vánoční trhy, na nichž všechny stánky nabízejí to samé? Hledáte inspiraci na dárky pro své blízké či tip na zajímavě strávený den s dětmi i bez nich? Pak určitě nevynechejte 4.ročník AFRICKO–LATINSKO-ORIENTÁLNÍCH VÁNOČNÍCH TRHŮ. Od 13. do 20. prosince  od 10.00 do 18.00  na vás v Náprstkově muzeu (Betlémské náměstí 1, Praha 1) čeká nabídka netradičních a exotických vánočních dárků z Afriky, Orientu a Jižní Ameriky: upomínkových předmětů, masek, sošek, dogonských bronzů, tuarežského stříbra, hudebních nástrojů, bižuterie, bytových doplňků, textilu, literatury, numismatiky či filatelie.

Na každý den je navíc připraven originální doprovodný program. Těšit se můžete například na workshopy pro děti a maminky (korálkování, indiánská dílna, výroba masek…), africká divadelní představení, alžírské lidové písně a poesii či výstavu afrických betlémů a tradičních berberských šperků a ozdob. A pokud vás přepadne hlad, můžete ochutnat africké nebo orientální občerstvení.

Vstup na akci zdarma!

Africko-latinsko-orientální vánoční trhy pořádá ACA, s.r.o. ve spolupráci s Národním muzeem – Náprstkovým muzeem asijských, afrických a amerických kultur.

Více informací na tel.: 602 119 670 nebo 224 497 500
www.acaculture.czwww.nm.cz/naprstkovo-muzeum

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>