Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Speciální akce
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Adventní program v Obchodním centru Letňany a Nákupním centru Eden

2012-11-26 15:22

Obchodní centrum Letňany i Nákupní centrum Eden letos zvou návštěvníky na netradičně řešenou vánoční výzdobu. OC Letňany pojalo Vánoce v mezinárodním duchu a přibližuje adventní zvyky a tradice podle jednotlivých kontinentů, včetně jejich typických dekorací. NC Eden připomíná tradici posílání vánočních pohledů a vyzdvihuje význam psaných přání především k Vánocům. Téma doplňuje výstavou mapující historii vzniku samotných pohlednic i jejich vánočních verzí. Na adventní období je v obou centrech připravený navíc doprovodný program zaměřený na všechny věkové kategorie.
„Jak OC Letňany, tak NC Eden chce návštěvníky během adventu pobavit, a zpříjemnit jim tak vánoční nákupy. Proto jsme na prosinec připravili řadu aktivit, které jim snad umožní vymanit se z předvánočního shonu a více se ponořit do sváteční atmosféry svátků,“ říká Renata Nejtková, marketingová manažerka obchodních center Tesco.

Přehled adventních doprovodných aktivit:

Obchodní centrum Letňany (ocletnany.cz)

1. 12. Křest knihy Jachninovy taštičky
V sobotu 1. prosince od 11 hodin se v Obchodním centru Letňany v prostoru u fontány uskuteční křest kuchařské knihy Petra Jachnina za účasti Marie Formáčkové a kmotrů knihy, kterými jsou herec Bohumil Klepl a předseda správní rady Nadačního fondu Tesco David Nekovář. Návštěvníci se mohou těšit i na ochutnávku pověstných Jachninových taštiček. (Podrobnější informace zašleme v samostatné tiskové zprávě příští týden).

Od 1. 12. každý adventní víkend – Setkání mezinárodních poslů Vánoc
Letos poprvé se každý adventní víkend stane Obchodní centrum Letňany místem setkání tzv. poslů Vánoc. U jednoho stolu se sejdou bytosti, které nosí dárky v Itálii, Francii, Švédsku, Rusku, USA a u nás. A jak vypadá český Ježíšek? To zůstane ponecháno na představivosti každého návštěvníka. Místo vyhrazené Ježíškovi bude nabízeno návštěvníkům k usednutí, aby se v této netradiční společnosti nechali zdarma vyfotografovat od profesionála. Získaný snímek pak mohou použít jako originální přání k Vánocům. Návštěvníci se především dozvědí zajímavosti o obdarovávání v zemích, kde jednotlivé bytosti přináší vánoční nadílku. (Podrobnější informace zašleme v samostatné tiskové zprávě včetně fotografií 3.12. po prvním setkání).

5.12.  Mikulášské dílny
OC Letňany opět chystá své každoroční Mikulášské dílny, které proběhnou  5. prosince od 16 do 19 hodin v prostoru u fontány za asistence Mikuláše, Anděla i Čerta. Dílny doprovodí zábavní program plný her a soutěží.


Nákupní centrum Eden (nceden.cz)

26.11. - 23.12. Vánoční trhy
Tradiční Vánoční trhy budou i letos probíhat před Nákupním centrem Eden a nabídnou klasické vánoční zboží jako je trdelník, svařené víno, vánoční ozdoby či dekorace, chybět nebude ani dárkové zboží, rukodělné výrobky, přírodní kosmetika, lahůdky, cukrovinky a mnohé další. Trhy budou návštěvníkům k dispozici od 10:00 do 18:00 hodin. Pro děti jsou připraveni poníci a také dřevěný betlém s živými zvířaty pod vánočním stromem.
Slavnostní rozsvícení vánočního stromu se uskuteční první adventní neděli 2.12. za doprovodu koled.  Následující neděli, 9.12., si děti s rodiči mohou přijít nakreslit vánoční stromeček, zasoutěžit si a získat různé odměny. V neděli 16.12. se pak budou pouštět balónky s přáním Ježíškovi. Program pod vánočním stromem proběhne každou neděli vždy od 16 do 18 hodin.

5. 12. Mikulášská nadílka
Ve středu 5. prosince zve Nákupním centru Eden návštěvníky na Mikulášskou nadílku. Čert, Anděl a Mikuláš budou centrem chodit od 16 do 19 hodin a hledat hodné děti, které mohou obdarovat sladkou odměnou. Venku u vánočního stromu bude mikulášský program zahrnující plno soutěží, dárečků pro děti i oblíbené malování na obličej, probíhat od 16 do 18 hodin.

13. – 18. 12. Kolo štěstí
Adventní čas a samotné Vánoce jsou plné očekávání a překvapení. Hezký dárek navíc mohou získat návštěvníci Nákupního centra Eden ve dnech 13. až 18. prosince díky Kolu štěstí. Za své nákupy si zatočí kolem a odnesou si pohlednici včetně známky, kam stačí napsat znění a adresu a nechat se hýčkat pocitem, jakou radost a osobitý pozdrav posílají s malým kouskem papíru. Anebo získají některý z dalších vánočních dárků od NC Eden nebo jednotlivých obchodů.

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>