Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Vánoce
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

3D Disco SaSaZOO journey to year 2111!

2010-12-24 13:20

31.12.2010     20:00     SaSaZu
KOUPIT VSTUPENKYONLINE V SÍTI TICKETPRO

Silvestr v klubu SaSaZu - první 3D Disco v Čechách
Přesun do digitální éry roku 2111   


Hvězdy večera:
3D Novak Collective Disco /UK/, www.novakcollective.com
DJ Da Fresh /FR/, www.myspace.com/dafresh
Femme 2 Fatale /DE/CZ/, www.myspace.com/femme2fatale
John Culter, www.johnculter.com
Roger Venzent aka Džejár
 
Klub SaSaZu přináší  do Čech poprvé jedinečnou mega 3D Disco s plátnem o rozměrech 12 x 3m, na kterých se budou promítat videoklipy pod taktovkou Novak colective DJ a VJs z Londýna, na oslavu nového roku 2011. Každý návštěvník dostane 3D brýle a nejnevšednější den letošního roku ožije v plném proudu. Uprostřed klubu vyroste digitální „strom života“, těšit se můžete na mladého androida, který se stane průvodcem večera, řadu hudebních evergreenů i nejmodernějších tónů, plný bar a „skvělej mejdan“.

Toto je jen výběr scén, které klub SaSaZu nabídne na Nový rok -  průřez hudební scénou bude doplněn nejnovějšími video technologiemi, světly a vynikajícím zvukem. To vše bude prezentovat největší a nejmodernější klub ve střední Evropě – SaSaZu.

SaSaZOO Silvestrovský příběh:
 Nastává rok 2111. Svět tak, jak ho známe, dávno skončil. Nastala nová éra plné digitalizace. Z doby, kterou známe, zůstávají jen zlomky a slabé vzpomínky. Hlavní postavou Silvestrovské party SaSaZu je mladý android, pátrající po minulosti planety Země.  Nachází informace na starých nosičích jako je blue ray, mini disk apod.,a postupně si vytváří představu o světě tak, jak ho známe my. V digitalizovaném světě dokáže sesbírat data různých kultur – brazilské samba tanečníky, ruský balet, anglické muzikálové zpěváky, americký rock and roll a řadu dalších vzpomínek na dávno zapomenutý čas, který bude ožívat pod dotekem androida…

Na konci své cesty dorazí do místa,  které vypadá jako starodávná zachovalá tržnice a v ní se nachází klub se záhadným názvem SaSaZu..U vchodu nalézá papírové brýle, vír tance ho vtáhne do dob pradávného 3D Disca….

Program:
3D Novak Collective Disco /UK/,  http://www.myspace.com/3ddisco
DJ Da Fresh /FR/,  - http://www.youtube.com/watch?v=2NZe0o29fSU
Femme 2 Fatale  /D/CZ/
sexy KYBORG tanečnice, performance,kostýmy ( přes 20 artistu)

digitální ohňostroj, 3D projekce, multimediální Strom života
djs Roger Venzent aka Džejar, John Culter a další

----------------------------------------------------------------------------------------------

Jedním z hvězdných DJ večera bude šarmantní Da Fresh – mladý muž, který vyrostl v osmdesátých letech. Narodil se v malém francouzském provinčním městečku a k hudbě měl velmi blízko již od dětství. Rychle se zorientoval v hudební scéně a zvolil si směr, který je jeho srdci nejbližší. Vytvořil si svůj vlastní label Fresh-in zábavy a prosadit se na elektro hudební scéně mu nečinilo žádný problém. Jeho notoricky známou skladbou je Age of Love

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>