Skrýt výsledky vyhledávání
rss feed

Home page – Umění – Výstavy

Archiv Výstavy a veletrhy
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

dobro-volná-komunikace-barev

2011-03-18 11:21

6. - 29. 4. 2011
pondělí – pátek, 10 – 18 hodin
Evropský dům, Jungmannova 24, 110 00 Praha 1

Občanské sdružení Letní dům, Evropský parlament – Informační kancelář v ČR a Zastoupení Evropské komise v ČR Vás zvou na výstavu obrazů dětí a mladých lidí z dětských domovů s názvem „dobro-volná-komunikace-barev“.

Výstava komunikačních a akčních maleb se koná od 6. do 29.4.2011 v Evropském domě, Jungmannova 24, Praha 1. Záštitu nad výstavou převzala prezidentka Diplomatic Spouses Association paní Regina Haindl.

„Tématem vystavovaných obrazů je komunikace, neverbální rozhovor s druhým i se sebou samým,“ objasnila název výstavy její organizátorka Andrea Blahovcová a dodává: „Výtvarná tvorba nám pomáhá neverbálně vyjádřit vztahy i skutečnosti tam,kde těžko nalézáme slova.“

„Vystavená díla doplní fotografie a texty o činnosti sdružení Letní dům, které dlouhodobě pomáhá dětem a mladým lidem z dětských domovů. Výstava se koná u příležitosti Evropského roku dobrovolnictví 2011, proto velmi důležitou část tvoří fotopanely věnované tématu dobrovolnictví. Ty představují zapojení dobrovolníků do práce s dětmi a mladými lidmi obohacené o jejich osobní příběhy a výpovědi,“ sdělila Zuzana Nápravová, koordinátorka dobrovolníků ve sdružení.

Více na www.letnidum.cz

Výstavu pořádají: Občanské sdružení Letní dům; Evropský parlament – Informační kancelář v ČR; Zastoupení Evropské komise v ČR

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>