Skrýt výsledky vyhledávání
rss feed

Home page – Umění – Design

Archiv
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Nakupujte designově

2009-12-08 13:59

Náušnice ve tvaru figurkek z Člověče nezlob se? Svícen odlitý podle patky chleba? Šaty z pěti různých kousků látky? To a mnohem víc si můžete pořídit, když zavítáte někdy mezi 10. a 13. prosincem do Perlové 5 na Praze 1, kde se bude konat další ročník očekávaného designSupermarketu.

Jasný tip na vánoční dárky
Design Supermarket bude probíhat po čtyři dny ve třech patrech bývalého obchodního domu Perla kousek od Jungmannova náměstí. Festival současného designu, jak tuto prodejní akci pořadatelé nazývají, představí řadu pozoruhodných mladých designerů, návrhářů a grafiků, jejichž výrobky si budete moci odnést domů.

Celá akce bude probíhat ve třech horních patrech funkcionalistického paláce. Z toho 3. patro bude věnováno produktovému designu, kde si budete moci pořídit již zmíněné kuriózní šperky, ale i další doplňky k šatům i do domácnosti, najdete tu ale také kavárnu a šatnu. Ve 4. patře hledejte mini butiky 20 originálních českých návrhářů a studií. Budou k mání kousky od Sisterconspiraci, Katarze, Zdenky Imreczeové nebo třeba 7dub.

Každý den zde budou také probíhat workshopy za asistence módních návrhářů, při nichž vám pomůžou vyrobit si vlastní originální doplňky a svršky. V tomto patře také naleznete dětský koutek, kde budete moci zabavit své ratolesti. Poslední 5. patro bude věnováno produkci řady knihkupectví, mezi jinými tu najdete knihy nakladatelství Baobab, Torst, Fra, Zlatý řez, Frame, a mnoho dalších.Soutěžte o český design
Pořadatelé nezapomněli ani na soutěže. První z nich pořádá Czech Original Fashion. Svůj vlastní originální styl v oblékání můžete nenásilně prezentovat při návštěvě designSupermarketu, přímo na místě jej zdokumentuje přítomný fotograf a porota složená z prezentovaných módních návrhářů vybere 10 z vás, kteří 13.12. obdrží jako výhru čerstvě pokřtěnou knihu Czech Original Fashion, která se věnuje českému módnímu prostředí.

Druhá soutěž ocení vaši invenci a neohroženost. Pokud se cítíte na maskoty celého festivalu, vyražte si někam do města maskovaní v krabici. Svůj výlet zdokumentuje fotoaparátem nebo videokamerou a posílejte společně s telefonním číslem na email: krabicejdedosveta(at)designsupermarket.cz. Výhra je víc než lákavá, totiž plná krabice produktů od vystavujících designerů. Vítěz bude vyhlášen taktéž v neděli 13.12. v 15.00 přímo na designSUPERMARKETu.

Nechybí ani večerní doprovodný program. Od čtvrtka do soboty budou v suterénu obchodního domu Perla probíhat tři festivalové hudební večery. O programu jednotlivých večeru se více dozvíte ZDE.

Akreditace na všechny tři dny je za pouhých 60 korun. Od čtvrtka do soboty je otevřeno od 12.00 do 21.00, v neděli pak od 12.00 do 19.00.

Podrobné informace o celé akci najdete tady


Najs


Brothers


Whitefruits


7dubfoto zdroj: designSupermarket.cz

kaca

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>