Skrýt výsledky vyhledávání
rss feed

Katalog objektů – Sport – Tenisové kurty a haly

Tenisová hala I.ČLTK Praha

www
Fax
222 316 318
Telefon
222 316 317 (recepce)
E-mail
Adresa
Ostrov Štvanice 38, Praha 7 - 170 00
Doprava
Tram č. 1, 3, 5, 25, 26 - zastávka Vltavská
Městská část
Praha 7

Popis objektu

Další informace

Komentáře

Hodnocení, hlasování, ohlasy a komentáře

Dnes

Nejaktuálnější zprávy

I. ČESKÝ LAWN - TENNIS KLUB PRAHA 

Nejstarší a nejprestižnější klub v České republice, založený v roce 1893, se nachází v samotném centru Prahy v prostředí ostrova Štvanice s možností bezproblémového parkování nebo dopravy metrem. 

Najdete zde 13 antukových venkovních kurtů, z toho 3 s umělým osvětlením, 1 dvorec s tvrdým povrchem Rebound Ace a 2 kurty v hale. V zimě pak 8 krytých dvorců (4 s umělým povrchem a 2 antukové). Centrální tenisový dvorec má kapacitu 8.000 diváků. 

Při akcích pořádaných v TAŠ (Tenisový areál Štvanice) mají členové klubu přednostní právo na volné vstupenky, firmy a podnikatelé, kteří jsou našimi obchodními partnery, pak i místa v čestné lóži a V.I.P. karty. 

Kromě toho je členům k dispozici venkovní bazén, fitness-centrum, regenerační jednotka se saunou, vířivým bazénem a masážemi. Klubový restaurant s venkovní terasou vás přivítá nejen po sportovní aktivitě, ale i při klubových nebo soukromých párty a při vašich obchodních jednáních. Sportovní recepce umožňuje členům operativní rezervaci kurtů, práve tak jako rezervaci individuálních tréninků u profesionálních trenérů. 

Výbor klubu pořádá každoročně pro své členy řadu akcí sportovního i společenského charakteru. Jsou to pravidelné turnaje neregistrovaných hráčů, mistrovství klubu nezávodních hráčů, turnaje čtyřher, handicapový turnaj na závěr sezóny, ve kterém se členové klubu utkají se současnými závodními hráči všech vekových kategorií, bývalými profesionály i trenéry. Také akce jako večírek na zahájení a ukončení sezony, slavnostní večer s vyhlášením vítězů klubového mistrovství, párty s hudbou u bazénu, vánoční večírek a mikulášská nadílka pro děti jsou u členů klubu velmi oblíbené. Mezi mimotenisové aktivity patří i pravidelné mistrovství klubu v golfu, squashi a bowlingu. Možnost častého setkání s významnými osobnostmi z politického i kulturního světa je vítaná hlavně v podnikatelských kruzích. Řada obchodních partnerů klubu využívá možnosti svěřit zkušeným pracovníkům klubu i pořádání firemních turnajů, které je nabízeno včetne restauračního zázemí. 

Štvanický areál byl v dnešní podobě slavnostně otevřen v roce 1986. 

Pronájmy venkovních dvorců pro veřejnost jsou možné ve všední dny pouze do 15,00 hodin, o víkendech po celý den. Informace na telefonu recepce klubu 222 316 317, popř. e-mailem savrda@cltk.cz , kurzova@cltk.cz

Jakékoliv informace o možnosti získání členství v I. ČLTK Praha, ať už individuálního hrajícího i nehrajícího, rodinného nebo firemního získáte v sekretariátu klubu na tel.: 222 324 601 nebo 604 230 721.

Kina
Restaurace
Město
Umění
Výlety
Nákupy
Divadla
Sport
Loading .....
Loading .....
Loading .....
>