Skrýt výsledky vyhledávání
rss feed

Katalog objektů – Sport – Stadiony

O2 ARENA

www
E-mail
Adresa
Ocelářská 460/2, Praha 9 - 190 00
Telefon
266 121 980 (kancelář O2 arena)
Druhy sportu
hokej, krasobruslení, motosport, tanec
Městská část
Praha 9
Doprava

O2 ARENA se nachází v Ocelářské ulici 460/2 na Praze 9. V bezprostřední blízkosti areálu se nachází stanice metra Českomoravská, tramvajová zastávka, autobusový terminál a několik minut chůze vzdálená i od nádraží Českých drah Praha-Libeň, na které se dostanete kromě pravidelných vlaků ve směru Kolín nebo Praha-Masarykovo nádraží také s využitím nové železniční linky Praha-Libeň - Praha-Holešovice - Praha-Bubeneč - Praha-Sedlec - Roztoky u Prahy.
Doprava pěšky
Nejlepším způsobem je dojet metrem do stanice Českomoravská (trasa B), vchod pro pěší je jen pár metrů od východu stanice (u výstupu z metra doprava směr autobusové nádraží a ul. Ocelářská).
Doprava městskou hromadnou dopravou
TRAMVAJ
Pokud použijete tramvajovou dopravu, k O2 ARENĚ se dostanete nejlépe tramvají č. 3 do tramvajové zastávky O2 ARENA. Odtud už je to jen kousek pěšky a dorazíte k aréně. Tramvaj č. 3 jede po stejné trase jako metro trasy B.
AUTOBUS
Pokud použijete autobusovou dopravu, k O2 ARENĚ se dostanete autobusy č. 251, 127, 158, 166, 259, 280, 302, 305, 348, 351, 354, 3, 66, 368, 375, 376 a 377 do autobusové zastávky Českomoravská nebo použijte autobusy č: 136, 145, 177 a 195 do autobusové zastávky Nádraží Libeň.
Doprava vlakem
* Pokud použijete vlakovou dopravu z Hlavního nádraží, odtud metrem trasy C do stanice Florenc, zde přestoupit na trasu metra B a pokračovat do stanice metra Českomoravská.
* Pokud použijete vlakovou dopravu z Masarykova nádraží, odtud metrem trasy B do stanice Českomoravská.
* Pokud použijete vlakovou dopravu ze Smíchovského nádraží, odtud metrem trasy B do stanice Českomoravská.
* Pokud použijete vlakovou dopravu z Libeňského nádraží, zabočíte vlevo z nádraží a pěšky asi 500 m nebo tramvají č. 3 do stanice O2 ARENA. 
Doprava automobilem po Praze
Ze směru od Brna - exit 2 - záchytné parkoviště P+ R - Opatov, odtud metrem trasy C do stanice Florenc, zde přestoupit na trasu metra B a pokračovat do stanice Českomoravská.
Ze směru od Hradce Králového a Mladé Boleslavi - exit 1 - záchytné parkoviště P+ R Černý Most, odtud metrem trasy B do stanice Českomoravská.
Ze směru od Teplic - směr centrum až k nádraží Holešovice - zde je záchytné parkoviště P+ R - nádraží Holešovice, odtud metrem trasy C do stanice Florenc, zde přestoupit na trasu metra B a pokračovat do stanice Českomoravská.
Ze směru od Strakonic - směr Smíchov do ulice Radlická - záchytné parkoviště P + R - Radlická, odtud metrem trasy B do stanice Českomoravská.
Ze směru od Plzně - exit 1 - záchytné parkoviště P + R - Zličín, odtud metrem trasy B do stanice Českomoravská.
Ze směru od Chomutova - pokračovat na obchvat směr Plzeň a Zličín - záchytné parkoviště P + R - Zličín, odtud metrem trasy B do stanice Českomoravská.
Orientační body
SAZKA, a.s. - O2 ARENA je vzdálena cca 500 m (vzdušnou čarou) severně od budovy centrály SAZKA, a.s. (ulice K Žizkovu). Pokud znáte cestu do centrály, stačí pokračovat z kopce dolů, přejet křižovatku do ulice Freyova a zahnout do Ocelářské (směrovník Auto Kelly).
Auto Kelly - O2 ARENA sousedí s objektem Auto Kelly, tudíž stačí následovat žluté poutače podél ulic Freyova a Ocelářská.
Parkování v okolí O2 ARENY
Ulice Drahobejlova, Ocelářská, K Moravině, U Skládky, Kovářská (mezi ul. Ocelářskou a Sokolovskou), U Svobodárny, Kurta Konráda, Lihovarská, Na Rozcestí a na jižní straně ulice Sokolovské (mezi Balabenkou a ulicí K Moravině), Na Harfě, Českomoravská (mezi ul. Klečákovou a Freyovou), Českomoravská (mezi ul. Kurta Konráda a Drahobejlovou) jsou vyhrazeny pro rezidenční stání (plánek zde).
Motorová vozidla, která nebudou mít odpovídající povolení k parkování a budou parkovat v této oblasti, mohou být odtažena. Cena odtahu je cca 1500 Kč.

Parkování
placené
Vstupné

Webový portál WWW.SAZKATICKET.CZ, prodejní síť sběren Sazka a.s., pokladny O2 Areny.

Otevírací doba

Pokladny O2 arena pro veřejnost otevřeny pouze v den konání akce, kdy je zde možné zakoupit pouze vstupenky na příslušnou akci.
Pokladny jsou otevřeny vždy 4 hodiny před začátkem hokejových utkání a 2 hodiny před začátkem ostatních akcí. 

Otevírací doba pro Skyboxové a Klubové klienty 
Po - Pá 13:00 – 18:00

Popis objektu

Další informace

Komentáře

Hodnocení, hlasování, ohlasy a komentáře

Dnes

Nejaktuálnější zprávy

O2 ARENA je nejmodernějším víceúčelovým stánkem pro sport, kulturu, zábavu, výstavy, veletrhy a další události v Evropě. Arénu charakterizují nejmodernější technologie, univerzálnost využití, sofistikovaný marketing, komfort a všestranné služby pro diváky a návštěvníky.

Výhody O2 ARENY jako vedoucího společenského, zábavního a obchodního prostoru v České republice v budoucnosti umocní i víceúčelové centrum Zelený ostrov, zahrnující mezinárodní hotel, kongresové středisko, obchodní a administrativní prostory, včetně parkovacího domu nebo rozsáhlého parku. 

O2 ARENA, to je mimo jiné až 1 500 000 návštěvníků ročně, kapacita 18 000 míst, 2 460 Klubových a Komfortních sedadel, 66 Skyboxů, 4 Partyboxy a 2 900 míst v barech, restauracích a kavárnách.

Název: O2 ARENA

Místo: Praha, Česká republika

Zahájení výstavby: září 2002

Zahájení provozu: březen 2004

Struktura: Aréna, Univerzální hala

Počet podlaží: 6

Plocha: 35 000 m²

Kapacita: až 18 000 diváků

Parking: 280 míst

Spádová oblast: 15 - 18 000 000 lidí

Kina
Restaurace
Město
Umění
Výlety
Nákupy
Divadla
Sport
Loading .....
Loading .....
Loading .....
>