Skrýt výsledky vyhledávání
rss feed

Katalog objektů – Sport – Stadiony

Stadion mládeže - Dům dětí a mládeže hl. města Prahy

www
Fax
233 330 705
E-mail
Adresa
Na Kotlářce 1, Praha 6 - 160 00
Telefon
233 330 704, 233 330 710
Druhy sportu
aerobik, aikido, atletika, baseball, florbal, jóga, nohejbal, ping-pong, step, volejbal
Městská část
Praha 6
Doprava
Od metra Hradčanská autobusem č. 131 do zastávky Na Santince, odtud 3 min. pěšky do ulice Na Kocínce nebo pěšky od metra Dejvická (cca 12 min.) směr VŠCHT.

Popis objektu

Další informace

Komentáře

Hodnocení, hlasování, ohlasy a komentáře

Dnes

Nejaktuálnější zprávy

Stadion mládeže nabízí sportuchtivým jedincům pravidelnou činnost v mnoha kroužcích, které mohou navštěvovat většinou 2x týdně. Velkou popularitu má florbal, atletika (především u dětí do 10-ti let), stolní tenis, softbal, baseball aj. Docházkou do kroužků ovšem pro většinu dětí pohybová aktivita nekončí. Jako členové Sportovního klubu Kotlářka reprezentují oddíl nejen na pražské úrovni, ale najdeme mezi nimi dokonce i mistry světa a Evropy, o mistrech České republiky ani nemluvě.

Kromě pravidelné (tréninkové a závodní) činnosti pořádá Stadion mládeže také celou řadu příležitostných akcí (Den dětí, Míčový víceboj, Budu jako Šebrle, Kotlářská běžka, Rodinný turnaj ve stolním tenise atd.) a táborů, které jsou určeny nejenom pro děti navštěvující kroužky. Velký zájem bývá hlavně o letní cykloturistický tábor a tábory odborně zaměřené na jednotlivé sporty.

Stadion mládeže též pronajímá svá sportoviště školám, firmám, cizím oddílům i soukromým osobám. Ze široké palety sportovišť (haly, hřiště na softbal, nohejbal, basketbal, házenou, volejbal, futsal, atletický ovál se sektory, hala stolního tenisu, posilovna, tělocvična s povrchem tatami, malá tělocvična a horolezecká stěna) je mezi veřejností nejvíce oblíbená víceúčelová hala se speciálním povrchem na florbal, kterou hojně využívají především o víkendech pražské oddíly k pořádání svých turnajů.
Specifickou oblastí činnosti Stadionu mládeže je organizování velmi populárního POPRASKu, tj. Poháru pražských škol v mnoha druzích sportu. Pod záštitou Magistrátu hlavního města Prahy probíhá tato akce celý rok a vrcholí vyhlášením nejlepších základních a středních škol, které během školního roku nasbíraly nejvíce bodů. Tyto školy za svůj výkon právem získají Pohár primátora.
Kina
Restaurace
Město
Umění
Výlety
Nákupy
Divadla
Sport
Loading .....
Loading .....
Loading .....
>