Skrýt výsledky vyhledávání
rss feed

Katalog objektů – Sport – Motokáry

Kartland

www
Telefon
775 952 052, 272 129 245
E-mail
Adresa
K Měcholupům, Praha 10 - 109 00
Městská část
Praha 10
Doprava
zastávka autobusu č.154 a vlaku Nádraží Horní Měcholupy
Otevírací doba
od 20. března do 15. listopadu 15:00 - 22:00 po dohodě i déle od 16. listopadu do 19. března 15:00 - 19:00 po dohodě i déle

Popis objektu

Další informace

Komentáře

Hodnocení, hlasování, ohlasy a komentáře

Dnes

Nejaktuálnější zprávy

V dnešní velice uspěchané době, která si žádá čím dál více pracovního nasazení většiny ekonomicky aktivního obyvatelstva, je důležité čas od času provést nějakou zdánlivě nedůležitou věc. Někdo rád relaxuje četbou literatury, jiný jde do hospůdky na pivo, někdo dá přednost dnes oblíbenému bowlingu atd.

Můžete se také tešit na jízdu na sněhu. Nemožné? Počkejte na první sněhovou nadílku a potom se vraťe na naše stránky!

Co třeba vyzkoušet v poslední době velmi žádané a hladinu adrenalinu v krvi prudce zvyšující motokárovou bitvu (samozřejmě v rámci fair play) na našem okruhu. Myslíte si, že to nemá s relaxací nic společného? To je velký omyl. Už při prvním kole z Vás spadnou starosti všedních dní, protože se maximálně soustředíte na Vaší jízdu.
Většinou k nám chodí skupiny lidí kteří se dobře znají ať už ze zaměstnání ne od jinud. A právě tady se i z Vašeho nejlepšího přítele během prvního kola stává Váš soupeř - protivník, kterého je nutné porazit a tady dokázat svou schopnost jít tvrdě a za každých okolností za cílem být nejlepší. Vše je zde ovšem myšleno ve sportovním a fair play duchu.
Kina
Restaurace
Město
Umění
Výlety
Nákupy
Divadla
Sport
Loading .....
Loading .....
Loading .....
>