Skrýt výsledky vyhledávání
rss feed

Katalog objektů – Sport – Motokáry

Kart Areal

Fax
281 916 189
www
Telefon
281 916 188
E-mail
Adresa
Chlumecká 8, Praha 9 - 199 19
Městská část
Praha 9
Doprava
MHD jste během 25minut z Václavského náměstí u naší dráhy - stačí vystoupit ve stanici metra na trase B Černý Most a pak využít Ikea bus, který Vás doveze až k nám.
Otevírací doba
Po - Čt: 14:00 - 22:00 Pá : 14:00 - 23:00 So : 12:00 - 23:00 Ne : 12:00 - 22:00
Platební karty
Master Card, Visa

Popis objektu

Další informace

Komentáře

Hodnocení, hlasování, ohlasy a komentáře

Dnes

Nejaktuálnější zprávy

KartAreal jsme pro Vás otevřeli v dubnu 2004 jako první indoordráhu v Praze začleněnou do komplexu nákupního a především zábavního centra na Černém Mostě. Rozšiřujeme již tak rozvinuté centrum zábavy a nákupů o další možnost výběru, kde dnešní náročný zákazník bude trávit svůj volný čas bez zbytečného cestování ať v automobilu či městské dopravě. Může tak ušetřený čas (a nervy v zácpách a tlačenicích v MHD) plně věnovat zábavě a na místě si vybrat jaký způsob zábavy zvolí či vzájemně kombinovat soubory nabízených služeb. Současně je zde možnost využití volného času pro celou rodinu, jelikož díky široké paletě nabízených služeb se zde může realizovat každý její člen - někdo může jezdit na naší dráze, další může trávit čas nakupováním a další jiným druhem poskytované zábavy.

Chceme provozovat motokárový sport na profesionální úrovni a zaměřit se na jeho komerční využití a zpřístupnit jej tak široké veřejnosti. Jsme tu pro všechny ty, kteří mají rádi vzrušení z rychlosti, soutěžení a vítězení nad druhými i sami nad sebou. KartAreal tak nabízí zkušeným i nezkušeným jezdcům, mužům a ženám bez rozdílu věku možnost prožít radost a vzrušení z rychlé jízdy a díky adrenalinu na několik hodin zapomenout na starosti všedního dne. Tato malá, sotva stokilová auta zrychlují a brzdí srovnatelně se závodními speciály. A rozhodně při tom nepotřebujete žádné zvláštní zkušenosti. Jezdí u nás jak děti tak i dospělí v pokročilém věku. Stačí jen nasednout, sešlápnout plyn a vyrazit!

Klademe velký důraz na bezpečnost našich zákazníků. Ochranné zařízení dráhy v podobě pneumatik a v exponovaných částech navíc zpevněných plastovými mantinely či svodidly, celková bezpečnost dráhy, přilby a dále ochranné overaly pro lepší komfort jezdců jsou od samého počátku bezplatnou samozřejmostí. Náš kvalifikovaný a ochotný personál je vždy připraven Vám zodpovědět dotazy, poradit a jinak pomoci.

Tým KartArealu se těší na Vaší návštěvu na naší jedinečné dráze v krytých nadzemních garážích zábavního centra Černý Most, jejíž součástí je i vybudované zázemí s odpovídajícími poskytovanými službami pro dokonalé strávení Vašeho cenného času za účelem zábavy.
Kina
Restaurace
Město
Umění
Výlety
Nákupy
Divadla
Sport
Loading .....
Loading .....
Loading .....
>