Skrýt výsledky vyhledávání
rss feed

Katalog objektů – Sport – Fitness kluby

Fitness centrum Olgy Šípkové

www
E-mail
Městská část
Praha 4, Praha 5, Praha 7
Adresa

5.května 65/1640, Praha 4 - 140 21
Jankovcova 2a, Praha 7 - 170 00
Metropole Zličín, Řevnická 1, Praha 5 - 155 21

Telefon
261 174 320 (Kongresové centrum Praha), 266 711 888 (Jankovcova), 226 082 486 (Metropole Zličín)
Doprava

Kongresové centrum Praha:
Metro C - stanice Vyšehrad

Jankovcova 2a, Holešovice:
Tram č. 1, 3, 12, 15, 25 - zastávka Maniny

Metropole Zličín:
Metro B - stanice Zličín
Bus č. 100, 164, 257 - zastávka Zličín
Napsali jsme na Pragueout.cz
Otevírací doba

Kongresové centrum Praha:
Po - Pá  07:00 - 22:00
So, Ne    09:00 - 21:00 

Jankovcova 2a, Holešovice:
Po - Čt   07:00 - 22:00
Pá         07:00 - 20:00
So         09:00 - 15:00
Ne         15:00 - 21:00 

Metropole Zličín:
Po - Pá  07:00 - 22:00
So, Ne    09:00 - 21:00

Popis objektu

Další informace

Komentáře

Hodnocení, hlasování, ohlasy a komentáře

Dnes

Nejaktuálnější zprávy

Kongresové centrum Praha:
Vstup naleznete ze strany od hotelu Holiday Inn. (tel. recepce 261174320)

Služby:
SPINNING - První spinning v Praze vybavený nejnovějšími koly NXT od firmy Star Trac®. Aerobní a vytrvalostí cvičení na stacionárních spinningových kolech. Každý účastník se pevně řídí pokyny lektora, který vytváří pomocí motivující hudby profil tratě, zátěž si volí každý podle svých individuálních schopností.
AQUA AEROBIC - Volně navazovatelné cviky, tedy žádné choreografie. Hodiny mohou navštěvovat začátečníci i pokročilí společně, je vhodné pro všechny věkové kategorie. Fyzikální vlastnosti vody vytváří masážní efekt, tedy po celou hodinu jste masírováni. Dochází ke snížení krevního tlaku, díky hydrostatickému tlaku ke zlepšení kardiovaskulární funkcí, zpevňuje a formuje postavu, zvyšuje rozvoj svalové síly, zlepšuje fyzickou vytrvalost, napomůže ke zlepšení hojivých procesů svalů, šlach, kostí a kloubů. POSILOVNA - Prostorná posilovna na ploše 200 m2 kompletně vybavená stroji Technogym. Skýtá jak aerobní zónu s běhátky, rotopedy, šlapadly a veslařskými trenážéry, tak i posilovací část s kvalitním vybavením pro každého klienta. Osobní trenéři, tréninkové programy, zdravá strava, sportovní bar.
RELAXACE - Příjemné relaxační centrum - sauna, pára, vířivka, masáže, kavárna, kosmetický salón. Přijďte si odpočinout! V této hektické době je příjemné vychutnat si chvilku klidu a uvolnit se. Je už jen na Vás, zda to bude v sauně, páře či vířivce nebo jestli si vyberete ze široké nabídky našich masáží. Odhoďte napětí všedního dne a načerpejte u nás nové síly. BAZÉN - k regeneraci nebo utužení kondice patří i bazén. V příjemném klimatizovaném prostředí u nás najdete 8 m bazén. Azurová mořská voda u Vás vyvolá vzpomínku na dovolenou v jižních mořích.
PORADENSTVÍ - v oblasti výživy Vám u nás poskytne Ing. Petr Havlíček.

Kosmetické studio:
KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ francouzskou kosmetikou PAB a éterickými oleji Hadek. Mezi nejoblíbenější oleje patří např.meduňka, levandule, rozmarýn, grep, cedrové dřevo atd. Do základního kosmetického ošetření patří odlíčení, úprava obočí, gomáž, čištění, lymfatická přístrojová masáž, ruční masáž, obklady na oči a krém. Dále zde provádíme speciální ošetření jako barvení řas a obočí, plastické masky, aplikace sér, depilace.
MASÁŽE, různé druhy např.aromaterapeutickou, medovou, reflexní, klasickou a sportovní, thajskou.
CELULITIDU ošetřujeme podtlakovou lymfatickou masáží a následným termozábalem. Dochází k místnímu prokrvení postižených oblastí a odbourávání nežádoucích hrbolků na kůži. Působí též detoxikačně pro celý organismus.
BRONZE EFECT je bezpečná alternativa opalování, nástřik pokožky těla i obličeje provádíme přípravkem 100% přírodním s výtažky z cukrové třtiny.
MANIKÚRA provádíme ošetření nehtového lůžka, zapilování, regeneraci, peeling ( tzv. Saténové ruce), francouzské lakování, zdobení a NEHTOVOU MODELACI UV GELEM.
PEDIKÚRA tzv. mokrou technikou obsahuje koupel nohou, peeling, odstranění ztvrdlé kůže, péči o nehtové lůžko, reflení masáž plosky.

Jankovcova 2a, Holešovice:
za palácem KOVO směrem k Vltavě - ve druhém patře bílé budovy autosalonu OPEL AUTOVARS. Možnost parkování přímo v areálu AUTOVARS. Pro pěší nejlépe ze stanic metra Palmovka (B), nebo Vltavská (C) tramvajemi na zastávku Maniny a pak směrem k Libeňskému mostu.

Služby:
AEROBIK - Na každodenní starosti Vám pomůže zapomenout tým lektorů pod vedením Olgy Šípkové v lekcích aerobiku, stepu,body stylingu, aerobiku pro děti ...
POSILOVNA - Vybavení TechnoGym - 23 stanovišť v posilovně, plus kardio řada - 2 běhátka, 4 stepry a 4 kola. Jako trenéři se Vám budou věnovat mistři světa ve sport. aerobiku V. Valouch, J. Strakoš a D. Holzer
SOLÁRIA - Krásnou barvu si můžete udržet po celý rok za pomoci špičkových turbosolárií od společnosti SCANSOLAR, v nabídce máme jak klasické lehátko /eclips69/, tak módní hit posledních sezón, vertikální solárium /Sun Capsule-48/.
MASÁŽE - Sportovní, reflexní, aromaterapie. Nutná telefonická objednávka den předem na recepci.

Metropole Zličín:
v prostorách Metropole Zličín – centru módy a zábavy. Je to naše největší fitness, na ploše 1600m2. Velkou devízou tohoto místa je jeho přímá dostupnost z metra a bezplatné parkování přímo v areálu Metropole Zličín. Celé fitness je klimatizované a otevřené všem nadšencům, kteří to myslí s vlastním zdravím dobře. I když je několikrát větší než naše dosavadní fitka, chceme stále zachovat vstřícnost, lidskost, vysokou odbornost a příjemnou atmosféru.
Nabízíme Vám komplexní sportovní vyžití pro celou rodinu v oblasti fitness a aerobiku.

Služby:
AEROBIK - 2 sály na aerobik a jiné skupinové aktivity, každý s kapacitou přes 40 lidí. V nabídce budou hodiny pro všechny věkové kategorie dětí, a to od těch nejmenších, které budou cvičit s rodiči až po "teenagery". Připravujeme také cvičení pro maminky s hlídáním dětí v našem velkém dětském koutku. A samozřejmě zde budou probíhat různé druhy aerobiku a relaxačního cvičení od začátečníků až po pokročilé. Aerobikem Vás budou provázet špičky českého aerobiku, mistři světa a protagonisté oblíbeného pořadu „Buď fit s ČT“ Olga Šípková a Vladimír Valouch s týmem kvalitních lektorů.
SPINNING - rozhodně potěšíme i příznivce spinningu. kteří si budou moci vychutnat jízdu na nejkvalitnějších kolech na světě od společnosti Start Trac řady NXT.
POSILOVNA - V posilovně na 500m2 je připravena rozsáhlá cardio zóna od společnosti TechnoGym s 12-ti běhátky a světovou novinkou cardio WAVE. Nedílnou součástí této zóny jsou plazmové obrazovky pro zpříjemnění poněkud nudnější části vašeho tréninku. Posilovací část je taktéž vybavena kompletně stroji TechnoGym a to jejich nejnovější řadou.
DĚTSKÝ KOUTEK - Nedílnou součástí našeho „Family fitness“ je dětský koutek s odborným dohledem, prostřednictvím kterého bychom chtěli usnadnit sportování i rodičům.

Kina
Restaurace
Město
Umění
Výlety
Nákupy
Divadla
Sport
Loading .....
Loading .....
Loading .....
>