Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Své tělo do pohybu dáme..

2009-12-27 00:00

do Silvestra si můžete ve vybraných pražských sportovních zařízeních zcela zdarma zacvičit, zaplavat a jinak si rozpohybovat své vánočními svátky zhýčkané tělo. Do 2. ročníku Týdne sportu zdarma pořádaného Magistrátem hlavního města Prahy se zapojilo čtyřiadvacet sportovišť, ve kterých si můžete  zahrát florbal, beachvolejbal, stolní tenis, squash, zaplavat si, nebo si zacvičit se svými dětmi.

Zbavit se rohlíčků na tobogánu
Největší zastoupení v přehledu zdarma otevřených sportovišť mají bezpochyby plavecké bazény. Nadšený plavec tak může během celého týdne vyzkoušet několik bazénů a případně si vybrat svého favorita na celý příští rok. K projektu se přidala i aquacentra Lagoon Letňany a Aguadream Barrandov, kde si kromě rutinního plavání ze strany ke straně bazénu  můžete dopřát malou rozkoš ve vířivce nebo adrenalinový skluz tobogánem. Lákavou představu odpoledne stráveného masáží zad v bublinkách možná zkalí jen fakt, že ji s vámi stejně jako prostor malé vířivky bude nejspíš sdílet větší počet zájemců.

Na velký zájem je třeba připravit se na mnoha místech, z nichž některá mají velmi omezenou kapacitu, jako například plavecký bazén Tyršova domu s kapacitou kolem 40 osob nebo plavecký bazén Slavia, kam se na jednu hodinu vejde kolem 80 lidí. Sportoviště tak přistupují k některým regulačním opatřením a náhradním programů, proto je třeba obrnit se trpělivostí a ochotou na poslední chvíli změnit plán (pokud se například nedostanete do bazénu v Tyršově domě, budete si moci prohlédnout celý zbývající areál Tyršova domu a Mnichova paláce).

Telefonické rezervace
Právě kvůli velkému zájmu je nutné domluvit si návštěvu některých sportovišť dopředu. Rezervace si po telefonu zajistěte, pokud budete chtít na florbal do Stadionu mládeže a x3m ARÉNY Barrandov v areálu ZŠ Barrandov (tel. 777 229 004) a Hamr-Sport Braník, tam je rezervace potřeba také na fotbal.

Rozpis všech sportovišť: http://magistrat.praha-mesto.cz/parent8639/82429_Tyden-sportu-zdarma-2009
Foto zdroj: magistrat.praha-mesto.cz

kaca

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>