Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Venkovní vyhřívaná koupadla (2)

2010-01-10 10:46

Jediný venkovní vyhřívaný bazén, který v Praze funguje i přes zimu, najdete v pražském Podolí. Z vody stoupají mraky mystické páry a tráva na březích se třpytí zmrzlým jíním. Pokud tedy není jako teď zapadaná sněhem, což má ale taky něco do sebe. Voda v bazénu je ale teplá a měkká jako pohlazení a dole pod hladinou průzračná jak nebe.

V současnosti funguje menší 33 metrový vyhřívaný bazén, který se používá na vodní pólo. Mezi vnitřním a venkovním bazénem je instalovaný plátěný tunel, kterým probíhají chladnoucí plavci. Teoreticky by mohli běhat i po okolních trávnících, ale podle místního plavčíka tuto možnost letošní zimu zatím nikdo nevyužil.

Teplota vody se pohybuje od 26 do 27 °C, tedy ideál na plavání. Pro klidnější vodní posezení by člověk ocenil i menší vyhřívaný bazének s teplejší vodou a přilepším i s bublinkami, ale podobné atrakce nabízí jen novější interiérové aquaparky, jako např. barrandovský. Plavání ve venkovním bazénu ale nic nenahradí. Pára stoupající v hustých chuchvalcích z vodní hladiny připomíná film. Felliniho, Formana? Záleží na vás.

Mají tu otevřeno každý den od 6.00 až do 21.45 hodin. Více informací čtěte zde.
Někteří plavci se v mystické páře nad hladinou rozpouštějí blahem 


Pod vodou je ale vše ostré. Doporučujeme plavecké brýle.Někteří jen blaženě splývají a vypadají jako mrtvoly

turban

samoturban, kaca

Komentáře (2)

UA Yeezy 350 V2 Ash Blue 2021-01-11 04:50:23
Tonal Ash Blue detailing is added to the laces, sockliner, insoles, boost encased midsole, and rubber outsoles.
UA Yeezy 350 V2 Ash Blue 2021-01-11 04:49:59
Tonal Ash Blue detailing <a href="https://www.fakeyeezys.org/ua-yeezy-boost-350-v2-ash-blue.html">UA Yeezy 350 V2 Ash Blue</a> is added to the laces, sockliner, insoles, boost encased midsole, and rubber outsoles.

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>