Skrýt výsledky vyhledávání
rss feed

Home page – Sport

Finále Mistr MEB 2010
2010-12-13

Finále Mistr MEB 2010  (1)

15.12.2010 od 19hod, hotel Olšanka
 
Venkovní vyhřívaná koupadla
2010-01-10

Venkovní vyhřívaná koupadla  (4)

Jediný venkovní vyhřívaný bazén, který v Praze funguje i přes zimu, najdete v pražském Podolí. Z vody stoupají mraky mystické páry a tráva na březích se třpytí zmrzlým jíním. Pokud tedy není jako teď zapadaná sněhem, což má ale taky něco do sebe. Voda v bazénu je ale teplá a měkká jako pohlazení a dole pod hladinou průzračná jak nebe.
 
Své tělo do pohybu dáme..
2009-12-27

Své tělo do pohybu dáme..

Až do Silvestra si můžete ve vybraných pražských sportovních zařízeních zcela zdarma zacvičit, zaplavat a jinak si rozpohybovat své vánočními svátky zhýčkané tělo. Do 2. ročníku Týdne sportu zdarma pořádaného Magistrátem hlavního města Prahy se zapojilo čtyřiadvacet sportovišť, ve kterých si můžete zahrát florbal, beachvolejbal, stolní tenis, squash, zaplavat si, nebo si zacvičit se svými dětmi.
 
Moře uprostřed Prahy?
2009-11-30

Moře uprostřed Prahy?  (2)

Že je to nesmysl? Praha má moří hned několik, respektive prostředí, které je dokáže nahradit. Nejde samozřejmě o klasické moře, jak jsme na ně zvyklí z dovolené, ale účinky jsou stejné a mnohdy i vyšší. Podmínky, které jsou pouze u moře můžete nahradit v solné jeskyni. Pokud je solná jeskyně správně zařízena, můžete zde po pravidelných návštěvách dosáhnout stejného efektu jako u moře. Pravidelné návštěvy solné jeskyně mají dvojí účinek. Léčebný a relaxační.
 
Tohle je pražský maraton!
2009-11-27

Tohle je pražský maraton!

Chcete si na pár dní vyzkoušet pocity paraplegika? Zaběhněte si maraton. Nejbližší příležitost máte už tuto sobotu 17. října ve Stromovce!
 
Kde si v Praze vystřelit
2009-08-11

Kde si v Praze vystřelit  (93)

Pokud jste si mysleli, že lukostřelba dnes patří už jen na profesionální sportovní mítinky a pak tak maximálně do historických filmů o statečných zbojnících, potom jste naletěli jako Tellův šíp do jablka. Vyrovnat se umění slavných lukostřelců klidně můžete i vy, a to hned na několika místech v Praze.
 
>