Skrýt výsledky vyhledávání
rss feed

Katalog objektů – Restaurace – Restaurace

Kolkovna

Adresa
Kolkovna, V Kolkovně 8, Praha 1 - 110 00
Kolkovna Olympia, Vítězná 7, Praha 1 - 110 00
Kolkovna Celnice, V Celnici 4, Praha 1 - 110 00
Kolkovna Budějovická, Budějovická 13a, Praha 4 - 140 00
Kolkovna Palác Savarin, Na Příkopě 10, Praha 1 - 110 00
Telefon
Kolkovna 224 819 701; Kolkovna Olympia 251 511 080; Kolkovna Celnice 224 212 240; Kolkovna Budějovická 277 003 480; Kolkovna Palác Savarin 277 008 880
Fax

Kolkovna - 224 819 700; Kolkovna Olympia - 251 511 079; Kolkovna Celnice - 224 212 253; Kolkovna Budějovická - 277 003 481; Kolkovna Palác Savarin - 277 003 481

Městská část
Praha 1, Praha 4
www
E-mail
Doprava

Kolkovna - bus č. 133, tram č.17 - zastávka Právnická fakulta; metro A - stanice Staroměstská
Kolkovna Olympia - tram č. 6,9,12,20,22,57,58,59 - zastávka Újezd
Kolkovna Celnice - metro B - stanice Náměstí Republiky; tram č. 8,14,26,51,54 - zastávka Náměstí Republiky
Kolkovna Budějovická - metro C - stanice Budějovická
Kolkovna Palác Savarin - metro A, B - stanice Můstek

Otevírací doba

Po - Ne  11:00 - 24:00

Platební karty
American Express, Maestro, Master Card, Visa Electron
Doplňující služby
catering, oslavy, privátní večírky, terasa, TV, zahrádka
Typ kuchyně
Česká, Mezinárodní
Najít poblíž Divadla | Galerie | Kluby | Kina

Popis objektu

Další informace

Komentáře

Hodnocení, hlasování, ohlasy a komentáře

Vyhledání alternativy

Kam si ještě zajít. Výběr dalších míst

Dnes

Nejaktuálnější zprávy

Kolkovna

V roce 2001 byl otevřen první Pilsner Urquell Original Restaurant pod vedením společnosti Kolkovna Group. Projekt se tak dostal do Prahy. Jedinečné pivo z Plzně zde - v matičce měst - nalezlo po Plzni svůj druhý domov. Na počátku vzniku restaurace Kolkovna byla myšlenka vytvořit jedinečné prostředí s inspirující, originální atmosférou, která spojí to nejlepší z tradice českého pivovarnictví a české kuchyně s požadavky současného životního stylu. To se povedlo díky spojení Kolkovna Group a projektu Pilsner Urquell Original Restaurantů. Smyslem tohoto projektu je nabídnout unikátní jednotný harmonizující styl interiéru, podávaných jídel a samozřejmě vynikající kvalitu piva Pilsner Urquell. První restaurant je slavný díky své lokaci v budově bývalé kolkovny, kde se tiskly cenné papíry a kolky. Podoba Restaurantu Kolkovna vznikla pod taktovkou architekta Jiřího Hanzlíka. Interiér zdobí dobové fotografie, reklamní cedule, historické náčiní používané při výrobě piva a další artefakty ilustrující bohatou tradici Plzeňského Prazdroje a vaření piva. Host se tak napůl ocitne v atmosféře pohody počátku minulého století. Restaurace Kolkovna není jen turistickou atrakcí, ale živým místem setkávání moderních lidí, kteří ctí historii a tradici a současně vyžadují originalitu. Chuťové pohárky hostů zde laská nejen zlatý ležák Pilsner Urquell, ale i kvalitní gastronomie. Kromě tradičních českých jídel a pochoutek k pivu jsou zde k dostání i pokrmy mezinárodní kuchyně a kulinářské speciality. Za zmínku stojí tradiční kachna podávaná přímo v pekáči. Restaurant nabízí svým hostům 150 míst v interiéru , 90 míst ve sklepních prostorách a 50 míst na předzahrádce, která je otevřena v letních měsících až do 22.00 hod. Vychutnat atmosféru místa, kterým procházely dějiny, a vychutnat ležák Pilsner Urquell je možné každý den od 11:00 do 24.00 hod..

Kolkovna Olympia

V čem tkví tajemství restaurantu OLYMPIA? V jedinečné kombinaci Tradiční české kuchyně s prvky moderní gastronomie a vynikající kvality piva Pilsner Urquell vychutnávané v atmosféře pohody počátku minulého století. Mezi milovníky zlatého plzeňského ležáku oblíbený restaurant OLYMPIA je třetím projektem ze série restaurantů KOLKOVNA. Díky stoleté historii svých prostor a atraktivní lokaci na rohu Vítězné a Zborovské ulice na pražském Újezde je restaurant OLYMPIA nejen turisticky přitažlivým místem, ale i ideálním místem setkávání lidí, kteří ctí historii a tradici s inspirující, originální atmosférou. Právě pro ně jsou denně připravována čerstvá jídla domácí kuchyně, jako je třeba pravá krkonošská bramboračka, dozlatova vyuzené klobásky, kohout na víně nebo voňavá jehněčí pečeně. Pro mlsné jazýčky jsou v naší nabídce tradiční staročeské moučníky, ale i v zahraničí oblíbený cheesecake či ledová jahodová polévka. Prvorepublikový duch restaurantu je podtržen historickými doplňky, originály exponátu z pivovarského muzea, dobovými fotografiemi a reklamními cedulemi. Ani zastánci moderního životního stylu nepřijdou zkrátka - kromě výtečného piva a skvělé kuchyně nabízí restaurant možnost sledovat sportovní přenosy na velkoplošné projekci.

Kolkovna Celnice

Restaurant CELNICE, druhý ze sítě oblíbených restaurantů KOLKOVNA, se pyšní nejen zmodernizovaným interiérem prostoru Staré Celnice na náměstí Republiky, ale především kvalitní gastronomií tradičních českých jídel, pokrmů mezinárodní kuchyně a kulinářských specialit. Můžete si pochutnat na domácím plzeňském guláši, šťavnatém kachním stehně se zelím, poctivé svíčkové na smetaně, anebo si vybrat některou z klasických pivních pochoutek (utopenci, tlačenka či nakládaný hermelín). K dokonalosti chuťového zážitku přispívá vynikající ležák Pilsner Urquell, čepovaný v té nejlepší kvalitě. Ať už dáte přednost posezení v zajímavém interiéru restaurace, slunění na venkovní terase, rádi Vás přivítáme a naše obsluha se postará o Vaši spokojenost.

Kolkovna Budějovická

Kolkovna - Budějovická, zcela první nekuřácký restaurant Kolkovna, vychází vstříc zákazníkům, kteří si chtějí vychutnat výborné jídlo v nezakouřeném prostředí a jít s moderní dobou. Svým návštěvníkům poskytne naprostou oázu klidu, vynikající pokrmy a samozřejmě pivo Pilsner Urquell čepované z tanku. Již čtvrtá pražská Kolkovna je svým umístněním na Budějovickém náměstí jako stvořená pro obchodní schůzky, víkendové rodinné stravování, ale i klidné posezení u dobrého jídla uprostřed rušného týdne. Kolkovna - Budějovická se nachází v samém srdci moderní architektury, přesto z ní dýchá atmosféra tradiční české hospůdky počátku 20. století. Obklopena výškovými budovami a kancelářemi představuje kouzelná vrátka, kterými se zákazník dostane ze současnosti do období první republiky. V nabídce jsou jak tradiční česká jídla a pivní pochoutky(kachní jatýrka, staročeské zelné placičky s uzenou krkovičkou, pečená vepřová žebírka, domácí paštiku či naložené domácí klobásky), tak mezinárodní speciality (pečený losos s bylinkovou krustou nebo lehké zeleninové lasagne ). K tomu všemu si mužete objednat skvěle ošetřený ležák Pilsner Urquell, tmavý Velkopopovický kozel nebo nealkoholický Birell. Milovníci vína si mohou vybrat ze široké nabídky kvalitních moravských i zahraničních vín nebo speciálně připravené cuvée Kolkovna selection.

Kolkovna Palác Savarin

Restaurant Kolkovna v Paláci Savarin je zařazen do sítě Pilsner Urquell Original Restaurants, kde se čepuje výhradně české plzeňské pivo a podávají se zde české kulinářské speciality. Dominantou každého Pilsner Urquell Original Restaurantu je kruhový výčep s navazujícím barovým pultem. Výčepní pult je obložen měděným plechem a nad výčepem visí replika měděné pokrývky staré varné pánve s mosaznými technologickými rozvody. Pípy jsou rovněž mosazné a jejich podoba odpovídá originálu z Pivovarského muzea. Nedílnou součástí interiéru jsou dobové fotografie, tisky a reklamy vztahující se k historii Plzeňského Prazdroje.

Restaurant se pyšní především kvalitní gastronomií tradičních českých jídel. Můžete si tu pochutnat na domácím plzeňském guláši, šťavnaté pečené kachničce, poctivé svíčkové na smetaně anebo si vybrat některou z klasických pivních pochoutek, jako jsou utopenci či nakládaný hermelín. K dokonalosti chuťového zážitku přispívá vynikající ležák Pilsner Urquell čepovaný v té nejlepší kvalitě.

Loading .....
Loading .....
Loading .....
Loading .....
>