Skrýt výsledky vyhledávání
rss feed

Katalog objektů – Restaurace – Restaurace

Kavárna Slavia

Adresa
Smetanovo nábřeží 1012/2, Praha 1 - 110 00
Telefon
224 218 493
Fax
224 216 244
Městská část
Praha 1
www
E-mail
Doprava

Tram č. 6, 9, 17, 18, 21, 22, 23 - zastávka Národní divadlo

Otevírací doba

Po - Ne  08:00 - 23:00

Doplňující služby
oslavy, pronájmy, rauty
Typ kuchyně
Česká, Mezinárodní
Najít poblíž Divadla | Galerie | Kluby | Kina

Popis objektu

Další informace

Komentáře

Hodnocení, hlasování, ohlasy a komentáře

Vyhledání alternativy

Kam si ještě zajít. Výběr dalších míst

Dnes

Nejaktuálnější zprávy

Tradiční kavárna v srdci historické Prahy. Podáváme českou ale i mezinárodní kuchyni. Na lístku nám nechybí salátové, rybí a masové speciality, které si včetně snídaňového menu můžete objednat již od 8 hodin ráno, kdy se Vám kavárna Slavia otvírá.

Jsme si vědomi historie, která nás ze všech stran obklopuje. Národní divadlo, Karlův most i Pražský hrad. To vše je možné vidět přímo od stolu se šálkem horké kávy ale i sklenkou kvalitního vína.

S úctou k tradičnímu provozu kavárny Slavia nabízíme tento exkluzivní prostor, pro konání různých společenských akcí. Vyhovíme i těm nejnáročnějším klientům. Naše kapacita je 680 osob z toho 450 míst k sezení při propojení všech provozů kavárny Slavia, restaurantu Parnas, Jihočeské restaurace a Pivnice u Lažanských.

Každý den se na Vás těší náš profesionální klavírista, který pto Vás hraje živě vždy od 17 do 23 hodin. Pravě s tímto programem se stáváme raritou.

Jsme rádi, že i Vy nám pomáháte vytvářet atmosféru „kavárny domácí pohody“ a necháte „zelený přelud“ obrazu Pijáka absintu přisednout na Váš stůl.

SLUŽBY

* Rauty

Kapacita velké kavárny Slavia je 300-350 hostů. Při propojení dalších provozů až 520 hostů. Tým šéfkuchaře Františka Škabrouda předčí Vaše očekávání a splní všechna gastronomická přání.

více...méně...

* Snídaně

Pozvěte své nejbližší, obchodní partnery nebo kolegy na snídani a začněte svůj den s dobrou kávou. Otvíráme každý den v 8:00.

Snídaňový jídelní lístek

* Svatby

Díky naší kapacitě nabízíme realizaci větších svatebních hostin. Zajistíme pro Vás celkový cateringový servis s květinovou výzdobou, svatebním dortem... Romantickou atmosféru při pohledu na Petřín, Národní divadlo, Karlův most, Hradčany a Vltavu dokreslí vystoupení našeho pianisty.

* Promoce

Rezervujte si stůl nebo část kavárny a oslavte úspěch v tradičním prostředí největších osobností historie ale i dnů současných.

* Tiskové konference

Výjimečně klidné prostředí v centru Prahy. Široká nabídka občerstvení. Zprostředkujeme Vám zapůjčení konferenční techniky. 

Další nabídka:

* Živá hudba

Každý den od 17:00 do 23:00 romantický klavír v podání našich pianistů. Tento a rozšířený program zajišťujeme na rezervované akce v kavárně. Po dohodě i mimo ni.

* Nabídka dortů

Svatební, narozeninové, firemní dorty, dle Vašich návrhů nebo naší fantazie.

Loading .....
Loading .....
Loading .....
Loading .....
>