Skrýt výsledky vyhledávání
rss feed

Katalog objektů – Restaurace – Pizzerie

Prosecco

www
E-mail
Městská část
Praha 9
Adresa
PROSEK POINT - Budova B, Prosecka 852/66, Praha 9 - 190 00
Telefon
777 257 247
Doprava
Bus č. 140,158,185,195,375 - zastávka Prosek
Metro C - stanice Prosek
Otevírací doba
Po - Ne  11:00 - 23:00
Doplňující služby
catering, privátní večírky, terasa
Najít poblíž Kina | Kluby | Obchody | Muzea

Popis objektu

Další informace

Komentáře

Hodnocení, hlasování, ohlasy a komentáře

Vyhledání alternativy

Kam si ještě zajít. Výběr dalších míst

Dnes

Nejaktuálnější zprávy

Interiér Design

Návrh interiérového designu ristorante Prosecco vytvořila architektka Barbora Vančurová v kombinaci se zkušenostmi spolumajitele Zdenka Šulce, který své dlouholeté provozní znalosti vtiskl do funkčnosti řešení interiéru. Inspirací byla láska ke kráse italské přírody s cílem maximálně citlivě zkombinovat moderní architekturu budovy Prosek Pointu s příjemným a útulným interiérem italské restaurace. Světlé a tmavé odstíny přírodních barev, masivní dřevo, jemná kůže či papír dávají pocit klidu a pohodlí každému návštěvníkovi. Výrazným prvkem je osvětlení ve tvaru papírových fusil od světoznámého návrháře svítidel Ingo Maurera. Dominantní dřevěný rám zrcadla z vyplaveného dřeva či váza z kmene palmy vhodně a nerušivě zaujmou vaše oči a podtrhnou eleganci klidného prostředí.

Moderním prvkem interiéru je vinný humidor hrající barevnými odlesky skvělých vín, který nejednou strhne vaše oči k důkladnějšímu prozkoumání. Spojení pražské části Prosek s věhlasným názvem lahodného šumivého vína Prosecco na sebe nedalo dlouho čekat při výběru názvu restaurace.  Pozorování jemného perlení na sklence lahodného Prosecca je stejně příjemné, jako posezeni v ristorante Prosecco.

Privátní akce & catering

Vaše privátní akce vám zajistíme s vysokou úrovní gastronomického servisu a neopakovatelným zážitkem pro každého z vašich hostů. Prvotřídní pokrmy, ale i kvalitní a poctivé drinky pro vás připraví tým našich profesionálů. Chcete-li u nás svou privátní akci uskutečnit, obraťte se na našeho restaurant managera pana Rostislava Buška email: rosta@ristoranteprosecco.cz

Lounge & terasa

Jinak vám chutná křupavý letní salát se sluncem nad hlavou a vánkem ve vlasech. Jiná je káva s přáteli pod slunečníky s italskými dezerty a vůní kávy linoucí se od stolu ke stolu jako v italských kavárnách. Jiný je i večerní západ slunce s osvěžujícími koktejly mistrů barmanů nebo sklenkou lahodného Prosecca. Jiná je i naše Lounge & Terasa Prosecco – v pohodlném venkovním interiéru pod prostornými slunečníky v obklopení exotických palem. Lounge & terasa Prosecco je ideální místo pro načerpání nové energie po celý den, rychlý pracovní oběd, odpolední kávu s přáteli či romantickou večeři.
Loading .....
Loading .....
Loading .....
Loading .....
>