Skrýt výsledky vyhledávání
rss feed

Katalog objektů – Restaurace – Kavárny

Café Louvre

www
E-mail
Městská část
Praha 1
Adresa
Národní 22, Praha 1 - 110 00
Telefon
224 930 949
Doprava

Metro B - stanice Národní třída
Tram č. 6, 9, 18, 21, 22, 23 - zastávka Národní třída

Otevírací doba

Po - Pá 08:00 – 23:30 
So, Ne  09:00 – 23:30

Doplňující služby
oslavy, pronájmy, rauty, salónek, snídaně, terasa

Popis objektu

Další informace

Komentáře

Hodnocení, hlasování, ohlasy a komentáře

Dnes

Nejaktuálnější zprávy

Kavárna Louvre byla založena v roce 1902. Je nám ctí pokračovat v tradici podniku, který byl od počátku špičkou pražského kavárenství a centrem kulturního dění.

Pyšníme se opakovanými návštěvami osobností světového významu, např.: Franze Kafky, Karla Čapka, Alberta Einsteina a mnoha dalších.

Od 8 hodin ráno je otevřena kavárna se širokou nabídkou snídaní a novin. V restauraci nabízíme tradiční českou kuchyni i malá a lehká jídla. Nekuřácká část a několik salónků uspokojí společnosti pro 15 až 150 osob. Ctíme tradici kavárenských sportů, a tak si můžete zapůjčit šachy nebo zahrát kulečník v biliárovém sále na jednom z pěti stolů. V horkých dnech můžete využít letní terasu. Nejnovějším počinem je otevření Galerie Louvre, kde na 400 m2 můžete zhlédnout či zakoupit soudobé české umění. Nekouříte? V Café Louvre máte možnost volby. 

Salonky, konferenční místnosti  

Naše prostory bývají často využívány k různým firemním či kulturním akcím:  

Tiskové konference    Školení, mítinky    Křty desek, knih    Výstavy, vernisáže    Firemní večírky    Soukromé oslavy    Nabízíme kapacitu 15–150 osob, různé možnosti práce s prostorem i ozvučením (bezdrátový mikrofon), k dispozici je projekční plátno.    Tyto dispozice a naše dlouholeté zkušenosti v gastronomii jsou pro takové příležitosti ideální.

Loading .....
Loading .....
Loading .....
Loading .....
>