Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Speciální akce
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Zdeňek Pohlreich zahájí grilovací sezónu v zahradě Slovanského domu

2013-04-22 11:05

Populární kritik kuchařských nešvarů Zdeněk Pohlreich na grilovací párty v zahradě Slovanského domu představí veřejnosti nejnovější trendy a triky, jak nejlépe a netradičně připravit maso či zeleninu a oslnit hosty na letních grilovačkách.

Návštěvníci Slovanského domu (Na Příkopě 22, Praha 1) budou mít 27. dubna od 14:00 hodin až do 18:00 hodin příležitost naučit se novým receptům a pořádně se připravit na přicházející grilovací sezónu. Poučným, ale i zábavným programem celého odpoledne bude provázet Gábina Partyšová.

Slovanský dům je tradičně místem, kde si zákazníci svou návštěvu vychutnají všemi smysly. Grilovací odpoledne se Zdeňkem Pohlreichem je událostí, která návštěvníkům ještě více zpříjemní posezení v zahradě Slovanského domu. Mohou se zde nejen pobavit, ale díky známému šéfkuchaři i mnohému přiučit,“ říká Anna Antoňaková, Event Manager Slovanského domu.

Akce je určena všem labužníkům, a na svoje si přijdou soutěživí i odvážní. Ti, kteří v období od 15. do 26. dubna správně odpoví, na webových stránkách Radia City soutěžní otázku, budou zařazeni do rozhlasové soutěže Na Vidličky a Nože. Vylosovaní autoři správných odpovědí budou mít možnost v přímém přenosu Ranní show Radia City hrát v duelu a vyhrát. Deset vítězů dostane příležitost předvést svoje grilovací umění a přiučit se novým fíglům přímo pod vedením Zdeňka Pohlreicha . Obdrží také dárek od společnosti Weber v podobě vlastní pamětní zástěry a sady prémiového grilovacího náčiní.

Všichni návštěvníci se můžou těšit na ochutnávku připravovaných delikates a lahodného moku z rodinného pivovaru Velkopopovický Kozel.

Slovanský dům
Slovanský dům patří mezi významné pražské historické památky a tímto se také odlišuje od ostatních obchodních center. Jeho charakteristická architektura a duch historie z něj dělají unikátní nákupní galerii s naprosto výjimečnou atmosférou. Největší pýchou a vzácností nákupní galerie Slovanský dům je jeho rozlehlá zahrada ve francouzském stylu, která slouží k odpočinku a relaxaci všem návštěvníkům. Zkrátka oáza v srdci Prahy. V letošním roce oslavuje Slovanský dům 12. výročí od rekonstrukce objektu a jeho proměny v nákupní galerii. Ta v současnosti nabízí svým zákazníkům komfortní prostředí luxusních restaurací, obchodů předních módních značek, exkluzivních služeb i moderního multikina.

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>