Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Speciální akce
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Zážitková degustace čokolády v Praze (7)

2011-01-12 12:25

12.2.2011
Místo konání: Praha, DDM Spektrum Karlín, Karlínské náměstí 7
Začátky: 15.00 a 17.00
Vstupné: 200Kč. V ceně vstupenky je 10 vybraných vzorků a láhev neperlivé vody.

Milí labužníci a gurmáni! :-)

Pojďte se v sobotu před Valentýnem společně projít po kakaových plantážích, naučit se rozpoznávat chuťové rozdíly mezi jednotlivýcmi odrůdami kakaových bobů, nahlédnout do továrny na čokoládu a dovědět se o všech finesách výroby poctivé čokolády. Čeká Vás povídání o čokoládě spojené s promítáním a prokládané degustací těch nejzajímavějších čokolád, které nám současnost nabízí z dílen mistrů čokolatiérů Francois Pralus, Michel Cluizel, Bonnat a Domori.

Mnohé z čokolád, které tento večer ochutnáme, nesou prestižní ocenění z přehlidek Salon du Chocolat a Academy of Chololate. Každý kousek je originál se specifickým aroma, vůní a buketem...

Místa doporučujeme zamluvit předem e-mailem: degustace@cokobanka.cz . Počet míst je totiž omezen, aby degustace probíhala v příjemné atmosféře. Napište prosím datum degustace a čas, jméno a počet míst, která chcete rezervovat.

Místa pro Vás budou rezervována 15 minut před začátkem. Židle budou označeny Vaším jménem. Po ukončení degustace si můžete všechny degustované čokolády za zvýhodněné ceny zakoupit. Krom toho si budete moci vybrat z několika zajímavých degustačních sad a darovat tak zážitek degustace čokolády svým blízkým.

www.cokobanka.cz

Komentáře (7)

create-web-forms 2023-02-14 11:21:03
Surely i did the best thing by choosing this site create-web-forms. Here i was able to get my hands on literally everything i was looking for. Super glad i came here and invested my time at right place.
Well, the content on signnow is always exciting. I never thought that remote-business-what-is-the-easiest-way-for-your-clients-to-sign-documents-online would come in use to me. This site has been beneficial.
popravka i servis racunara 2023-02-04 06:34:25
I have checked this link this is really important for the people to get benefit from.
Thai elitevisa 2023-02-01 12:37:34
Your music is amazing. You have some very talented artists. I wish you the best of success.
Privacy Guides 2023-01-30 11:27:53
Easily, the article is actually the best topic on this registry related issue. I fit in with your conclusions and will eagerly look forward to your next updates. Just saying thanks will not just be sufficient, for the fantasti c lucidity in your writing. I will instantly grab your rss feed to stay informed of any updates.
gras online kaufen 2022-12-20 07:43:58
i am for the first time here. I found this board and I in finding It truly helpful & it helped me out a lot. I hope to present something back and help others such as you helped me.
biology homework helper 2022-11-20 11:07:39
This information about the procedure of talaq in Pakistan is useful for me. I can use this info in sample biology homework helper. It will prove to be extremely valuable for me.

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>