Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Speciální akce
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Zážitková degustace čokolády v Praze

2011-01-12 12:25

12.2.2011
Místo konání: Praha, DDM Spektrum Karlín, Karlínské náměstí 7
Začátky: 15.00 a 17.00
Vstupné: 200Kč. V ceně vstupenky je 10 vybraných vzorků a láhev neperlivé vody.

Milí labužníci a gurmáni! :-)

Pojďte se v sobotu před Valentýnem společně projít po kakaových plantážích, naučit se rozpoznávat chuťové rozdíly mezi jednotlivýcmi odrůdami kakaových bobů, nahlédnout do továrny na čokoládu a dovědět se o všech finesách výroby poctivé čokolády. Čeká Vás povídání o čokoládě spojené s promítáním a prokládané degustací těch nejzajímavějších čokolád, které nám současnost nabízí z dílen mistrů čokolatiérů Francois Pralus, Michel Cluizel, Bonnat a Domori.

Mnohé z čokolád, které tento večer ochutnáme, nesou prestižní ocenění z přehlidek Salon du Chocolat a Academy of Chololate. Každý kousek je originál se specifickým aroma, vůní a buketem...

Místa doporučujeme zamluvit předem e-mailem: degustace@cokobanka.cz . Počet míst je totiž omezen, aby degustace probíhala v příjemné atmosféře. Napište prosím datum degustace a čas, jméno a počet míst, která chcete rezervovat.

Místa pro Vás budou rezervována 15 minut před začátkem. Židle budou označeny Vaším jménem. Po ukončení degustace si můžete všechny degustované čokolády za zvýhodněné ceny zakoupit. Krom toho si budete moci vybrat z několika zajímavých degustačních sad a darovat tak zážitek degustace čokolády svým blízkým.

www.cokobanka.cz

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>