Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Speciální akce
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

VELIKONOČNÍ BRUNCH V JIHOAMERICKÉM STYLU V EL ASADOR RESTAURANT & BAR

2012-03-14 20:32

VELIKONOČNÍ BRUNCH
V JIHOAMERICKÉM STYLU V EL ASADOR RESTAURANT & BAR
Neděle 8. dubna 2012


Na bílou neděli jihoamerická EL ASADOR restaurant & bar připravila speciální velikonoční barbecue brunch. Restaurace nabízí svým zákazníkům strávit příjemný nedělní čas, mezi snídaní a obědem, ve spojení dobrého jídla a příjemné společenské události. Během brunche mohou hosté ochutnat speciální velikonoční pokrmy dle jihoamerických zvyklostí.


EL ASADOR velikonoční barbecue brunch – 8. dubna 2012:

    V neděli od 11:00 – 15:00 hod
    Uvítací přípitek
    Jihoamerické grill menu se širokou škálou vybraných mas a barbecue omáček
    Studený i teplý bufet s vybranými specialitami šéfkuchaře
    Pivo, víno, nealkoholické nápoje, káva a čaj
    Jihoamerická hudba, dětský koutek, hlídané parkoviště
    Cena 990 Kč na osobu, děti do 6 let zdarma

Velikonoční speciality:

    Grilovaná masa na meči porcovaná přímo u stolu
    Nabídka mořských delikates a čerstvých ryb
    Šunková kýta pečená na medu
    Chilli prosciutto - celá kýta krájená EL ASADOR kuchařem
    Grilovaná hovězí a vepřová žebra
    Celé filety lososa na grilu s omáčkou gremolata
    Velikonoční sladké pečivo


Velikonoce v Jižní Americe:

Velikonoční týden představuje vrchol náboženských svátků. Po celém světě mají řadu různých podob, které se odrážejí i v nepřeberné rozličnosti místních velikonočních jídel. Například Argentina je jednou z křesťanských zemí, kde dodržují velikonoční tradice včetně charakteristických pokrmů. Na velikonoční svátky můžete v Argentině ochutnat hlavně ryby a mořské plody. Připravují se taštičky plněné tuňákem nebo mořskými plody, tzv. Empanadas.
Na grilu se opéká jehněčí nebo beraní maso. Zelenina je připravovaná na způsob „Curanto“. V zemi se udělá díra 20 cm hluboká. Zahrne se žhavým popelem, zeleným kukuřičným šustím a pokryje se mokrým plátnem. Na plátno se položí vrstva zeleniny (mrkev, petržel, tykev, dýně, lilek,…). Zelenina se nechá upéct a podává se s masem nebo rybami.
O Velikonocích Argentínci připravují desert z listového těsta plněného vanilkovým krémem. K pokrmům se hojně podává bílé víno.O restauraci EL ASADOR restaurant & bar:

EL ASADOR restaurant & bar byl otevřen v červnu roku 2011. Nachází se na předměstí Prahy, v obci Hrnčíře, zhruba 15 min autem z centra Prahy.

Kapacita restaurace nabízí 160 míst k sezení. Venkovní zahrádka s dětským hřištěm čítá 70 míst. Rozloha vnitřních prostor restaurace je 343 m2. Hlavní částí objektu je spodní patro, ve kterém je raritou vnitřní otevřený grill s kapacitou sezení pro 6 osob. První patro restaurace je koncipováno jako bar & lounge s masivním 11 metrovým barem. Kapacita bar & lounge je 38 míst.

Interiér navozující atmosféru pravé jihoamerické dekadence byl navržen do posledního detailu. EL ASADOR restaurant & bar je typický ojedinělým způsobem přípravy pokrmů na dřevěném uhlí. Specialitami restaurace EL ASADOR jsou steaky a kuřecí maso připravené na pravém argentinském grilu vyrobeném speciálně pro EL ASADOR v Buenos Aires. Bar & lounge nabízí bohatý výběr koktejlů a ušlechtilých destilátů.

Šéfkuchařem restaurace je Sergio Guerreros, rodilý argentinský šéfkuchař s mnohaletými zkušenostmi v gastronomii.

Kontakt: Osvětová 991, 149 Praha 4 - Hrnčíře. Telefon 246 067 600, rezervace@elasador.cz

rezervace@elasador.cz

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>