Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Speciální akce
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

VALENTÝNSKÝ VEČER V NEWS YORK BARECH

2012-02-10 12:49

Na úterý 14. února 2012 připravily Bar and Books Týnská a Mánesova speciální valentýnskou nabídku podle zvyklostí pravého newyorského baru. V tento večer si hosté mohou vybrat z rozšířeného menu koktejlů např. koktejl Victoria´s Secret Martini. Při objednání lahve Champagne obdrží zákazník jahodové fondue a speciálně dáma doutník. Ke skleničce Champagne bude podáváno čokoládové překvapení Veuve Clicquot. Při odchodů obdrží pánové valentýnský dáreček kondom Multi Flavoured Durex. 

Valentýnský večer:
• Romantická hudba během večera
• Rozšířené koktejlové menu
• K láhvi Champagne jahodové fondue, pro dámu doutník
• Ke skleničce Champagne čokoládové překvapení Veuve Clicquot
• Dárek pro pány kondom Multi Flavoured Durex

O barech Bar and Books
MÁNESOVA BAR AND BOOKS
Byl založen na Vinohradech v roce 2008 jako druhý bar a komfortní protějšek formálnějšího Týnská Bar and Books. Kapacita baru je 75 osob. Mánesova Bar and Books nabízí dvě možnosti, jak strávit perfektní večer. Přední místnost, jež se skládá z baru, champagne baru a „lounge“ nabízí pohodlné posezení v kožených křeslech. Druhá klubová místnost, nově zrekonstruována, je ideálním místem pro menší privátní party, oslavu narozenin nebo vánoční večírky pro menší firmy. 
Mánesova Bar and Books Vás naladí na New York atmosféru, ať už přijdete s kolegy
po těžkém dni či s přáteli vychutnat si svůj volný čas.

TÝNSKÁ BAR AND BOOKS
Byl založen v roce 2004. Nachází se přímo v centru historické Prahy jen pár kroků od Staroměstského náměstí. Je dokonale skrytý v malé uličce s nádherným výhledem na Týnský chrám. Tmavě červené zdi a klenuté stropy, měď, jemné kůže, tmavé dřevěné obložení, plná knihovna… Bar má kapacitu až 50 osob. Hostil několik malých, ale prestižních soukromých akcí.

O konceptu a značce Bar and Books
První Bar and Books byl založen v roce 1990 ve městě New York. Cílem je vytvoření lákavého prostředí společně s nabídkou pro náročné – od brandy po whisky, klasických koktejlů, lehkého jídla, výběrového portského, vybraných vín a perfektního servisu.

Bar and Books představuje celou řadu eventů – od seminářů o whisky vedenými ambasadory a hlavními specialisty na whisky ze Skotska, koktejlové party, charitativní benefiční události, tematické večírky, živé hudební vystoupení a v New Yorku také doprovodné večírky při příležitosti udílení cen Oscar a Grammy. S cílem udržet standard newyorského Bar and Books vám Týnská a Mánesova Bar and Books nabízí nejlepší kvalitu servisu, menu a prostředí.

ADRESA:
TÝNSKÁ BAR AND BOOKS
Týnská 19, Praha 1
tel.: +420 224 815 122
otevírací hodiny: 17:00 - 03:00 hod  (17:00 - 04:00 čtvrtek, pátek, sobota)

MÁNESOVA BAR AND BOOKS
Mánesova 64, Praha 2
Tel.: +420 222 724 581
otevírací hodiny: 17:00 – 03:00 hod

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>