Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Speciální akce
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Tastes of the World 2012 (1)

2012-10-16 10:47

18 - 20.10.2012 od 14hod, Michnův palác

Kde a kde to je?
Místo: Michnův palác (Tyršův dům), Praha 1, hned u Kampy, kousek od Národního divadla
Termín: 18. 10.–20.10. 2012
Otevírací doba: 14.00–21.00

Co to je?
Tastes of the World je setkání milovníků vína, kvalitních lihovin a destilátů, sýrů, uzenin, čokolády a dalších delikates. Předchozí ročník se konal v říjnu 2011 v prostorách paláce SacreCoeur na Praze 5.
Naším cílem je umožnit vám prožít si radost ze společného setkání a skvělého zážitku. Dále návštěvníci budou moci ochutnat vynikající vína, lahodnou kávu, nádherné destiláty a lihoviny a delikatesy z celého světa.
Po celé tři dny čeká na malé i velké labužníky bohatý program.

Ke vstupu jsou oprávněni pouze návštěvníci starší 18ti let.

Jak to funguje?
Vstup na Tastes of the World je možný pouze s platnou vstupenkou zakoupenou v předprodeji nebo na místě. Součástí vstupenky je i základní balíček na konzumaci v hodnotě 30 Kč, který obsahuje 3 wiíky (wiík = oficiální platidlo akce). Toto platidlo je jediná měna, za kterou si návštěvníci mohou zakoupit degustační porce, vybrané nápoje a delikatesy.

Kolik to stojí?
Vstupné v roce 2012 stojí 129kč vč DPH a obsahuje 3 wiíky určené pro degustaci. Vstupenka prodávaná na místě v den konání akce stojí 149 kč vč DPH a obsahuje 3 wiíky.

Přehled vstupenek, balíčků a wiíků v e-shopu nebo na www.ticketstream.cz

Jak fungují vstupenky?
Ano, vstupenky jsou jednodenní, prodávány vždy na konkrétní den a platí pouze pro jeden vstup do areálu a jednu osobu. Samotná vstupenka vás neopravňuje k nákupu, pouze ke vstupu do areálu.

Jak se platí, co je to wiík?
1 wiík = 10 Kč

Wiík je oficiálním platidlem Tastes of the 2012. Každý účastník akce obdrží u vstupu po předložení platné vstupenky na konzumaci vstupní balíček 3 wiíků.
Wiíky je možné zakoupit kdykoliv během trvání Tastes of the World na speciálně označených pokladnách nebo v předprodeji (obdržíte vouchery, které po vstupu proměníte za wiíky). Wiíky není možné směnit zpět za peníze.
Wiíky je možné zakoupit za hotovost nebo uhradit platební kartou.

Kolik to stojí, co si za wiíky koupím?
Každý partner „degustační místo“ připravil k degustaci mnoho svých produktů v cenách od 1wiíku (10kč) do cca 10 wiíků (100kč) za degustační porci. Samozřejmě zde bude i mnoho specialit pro opravdové milovníky. Cílem je, abyste si za cca 30 wiíků (300kč) mohli ochutnat více než dostatečné množství prezentovaných produktů.
Za wiíky je možné zakoupit degustační porce nebo samotné produkty.

Jak se tam dostanu?
Tramvaj – zastávka Újezd nebo Hellichova
Linka 12, 20, 22, 57 a 17

Metro - zastávka Anděl (trasa B) nebo Malostranská (trasa C)

 A následně pak pěšky cca 10 min nebo Tramvaj/Autobus

Autobus – zastávka Švandovo divadlo
Linka 176, 510

Automobil
GSM souřadnice: 50°5'0.225"N, 14°24'16.715"E
Pokud pojedete autem, je možné využít parkoviště uvnitř areálu Michnova paláce.
Parkoviště jsou hlídaná.
Cena parkovného: 100 Kč/automobil/den

Jak parkovat?
Součástí akce a areálu Michnova paláce je zajištěno parkování pro cca 200 vozů. V okolí areálu je možno parkování v rámci ulic Prahy 5 nebo např. OC Anděl.

Jak se dopravím zpět?
Ve spolupráci se společností Modrý Anděl bude mít každý účastník možnost zajistit si odvoz včetně odvozu svého vozu zdarma* nebo za speciální cenu 16Kč/km – platí pro Prahu.

Jak si odnesu zakoupené produkty?
Ve spolupráci s firmou Messenger nebo AWT bude připravena donáška do domu (po celé ČR) vámi zakoupených produktů v ceně od 50CZK.

Web: http://www.tastesoftheworld.cz/
>