Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Ochutnejte Japonsko i v Čechách! Dejte si sushi! (5)

2013-02-11 00:00

Rozvoj cestování způsobil, že v dnešní době pro nás není problém vyrazit za poznáváním cizích kultur kamkoli. I když se poznávání a ochutnávání kultury přímo v dané krajině nic nevyrovná, ne vždy si takový luxus můžeme dovolit. A tehdy oceníme i možnosti, které nám přibližují zahraniční kulturu u nás doma. A to někdy dokonce doslovně.

V dnešní době můžete zajít na mexické speciality do vyhlášené mexické restaurace, ochutnat nejrůznější mořské potvory, které seženete v každém větším supermarketu nebo si třeba dát řecký gyros v místním fast foodu. Obdivujete-li Japonsko a zároveň milujete chutné a zdravé jídlo, určitě navštivte některou ze sushi restaurací. Jestli nevíte, kam zajít, vyzkoušejte oblíbenou pražskou společnost Sushi Time.Sushi Time není jen klasickou sushi restaurací, svým zákazníkům nabízí navíc také možnost donášky jídla po Praze. Tuto službu si oblíbilo a opakovaně využívá velké množství zákazníků. Není se čemu divit, oblíbené jídlo si díky tomu mohou vychutnat v pohodlí svého domova či přímo v práci a nemusí ztrácet čas čekáním v restauraci či ve frontě v obchodě. Sushi Time nabízí rozvoz do většiny pražských částí a svoji působnost i nadále rozšiřuje, nově rozváží sushi a jídla z woku i po Praze 4. Zákazníci se také nemusí obávat, že by jídlo nebylo čerstvé. Sushi Time si dává záležet na tom, aby všechna jídla byla připravována z kvalitních surovin a bezprostředně po přijetí objednávky. Představu, jak taková příprava sushi vypadá a co všechno obnáší, si můžete udělat v následujícím videu.Nabídka je široká. V menu naleznete vše od předkrmů až po dezerty. Hostinu můžete například začít tempura pochoutkou či ochutnat jarní závitek, a následně pokračovat chutnou asijskou polévkou Ramen. Jako hlavní jídlo zvolte některý z oblíbených klasických druhů sushi jako maki sushi či nigiri sushi, případně vybírejte z dalších asijských specialit – jídel z těstovin a rýže či exotických salátů. Vše můžete završit lákavě vypadajícím dezertem. Je jasné, že po takovém množství skvělého jídla se už asi nepohnete, ale rozhodně si pochutnáte!Čekali byste, že za všechny tyto lahůdky utratíte hromadu peněz? V Sushi Time jsou ceny více než přátelské. Důvodem je i již zmiňovaný rozvoz, který tvoří podstatu konceptu firmy. Zákazníci tak v cenách nemají započítanou přirážku za zařízení restaurace či za top lokalitu.

Vyzkoušejte něco nového a pochutnejte si po japonsku! Přejeme dobrou chuť!

Více informací a kompletní menu naleznete přímo na stránkách Sushi Time www.sushitime.cz.

reklama

Komentáře (5)

shell shockers 2023-08-24 06:39:41
It is wonderful to be here with everyone, I have a lot of knowledge from what you share, to say thank you, the information and knowledge here helps me a lot
fnf game 2023-07-17 06:09:09
This article is a delightful romp through a world of useful information. It's like a comedy show with a side of enlightenment. Kudos!
mapquest directions texas 2023-07-04 04:05:16
Your post is fascinating and remarkable in its format! I find it to be quite useful and informative, and I eagerly await your next communication.
badland 2023-05-31 05:58:46
Some of the material in this post has always been useful for my work. Nice
octordle 2023-05-30 11:34:33
I love participating in festivals and enjoying this interesting food.

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>