Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

PragueOut doporučuje… Vánoční brunch pro rodiny s dětmi!

2010-12-21 00:00

Přinášíme Vám informace o špičkových hotelových restauracích, kde ještě stále máte možnost si rezervovat místo na Vánočním Brunchi.

Nezapomenutelný zážitek Vás očekává v restauraci La Rotonde v hotelu Radisson Blu Alcron. V dokonalém interiéru Art Deko si budete moc pochutnat na gurmánském menu, obsahující například tuňákový tatarák s křepelčím vajíčkem, tygří krevety a mušle sv. Jakuba s omáčkou terryaki za doprovodu lahodného vína ze speciální kolekce vinařství Hort. Toto posezení Vám zpříjemní živá hudba a Vaše dětičky si pohrají a pobaví se v dětském koutku pod dohledem animátora. (brunch proběhne 25. prosince od 12:00 do 15:30hod, rezervace na tel. čísle: 222 820 410, www.alcron.cz)

Tradiční Vánoční Brunch proběhne v restauraci Czech HouseGrill & Rotisserie v hotelu Hilton. A to v prostorech filmových dekorací, o které se postará Barrandovské studio. Atmosféra brunche bude podtrhnuta jazzovou kapelou. Můžete také počítat s pestrou nabídkou předkrmů  jako jsou ústřice, humři či krevety. Plněný krocan se bude porcovat přímo před hosty. Na závěr Vás očekává rozsáhlý výběr dezertů. Dětský koutek s hlídáním je samozřejmostí. (brunch proběhne 25. prosince od 11:00 do 15:00, rezervace na tel. čísle: 224 842 700, www.prague.hilton.com)

Pokud hledáte klidnější místo na vánoční setkání nebo romantický “únik”, doporučujeme Vám restauraci Brasserie v pražském Marriottu. V obnoveném luxusním interiéru si vychutnáte menu evropské a mezinárodní kuchyně, přátelskou atmosféru a pohodu. (brunch proběhne 25 a 26. prosince, rezervace na tel. čísle: 222 881 212, www.brasseriepraha.cz)


Brasserie Praha

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>