Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Speciální akce
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Jahodové slavnosti - Jahodobraní

2012-06-13 10:47

16.6.2012
farmářské tržiště na náměstí Jiřího z Poděbrad

Srdečně Vás zveme na oslavu prvního českého sezónního ovoce v tomto roce – červených jahod. Čeká Vás žhavá salsa, čokoládová fontána a samozřejmě spousta jahod v rozličných podobách.

Kdo přijde oblečen v červeném od hlavy až k patě dostane od nás jahodový špíz, který si bude moci namočit v čokoládové fontáně Carla www.cokoladova-fontana.cz, která bude na tržišti k dispozici návštěvníkům po celý den slavnosti. Namočit si můžete jahody, které na trhu koupíte v den slavnosti za speciální akční ceny.

Program slavnosti:


9:30 – 14:00 kreativní dílna Rodinného a kulturního centra Nová Trojka s jahodovým překvapením, dílna je zdarma

9:00 – 13:00 smaltovací dílna Smaltum.cz, kde si za poplatek 100 Kč budete moci vytvořit vlastní jahodový hrnek nebo sponku, které vám na místě vypálí v peci

10:30 – 11:00 divadelní představení Bananatrip nejen pro děti o putování malého banánku přes celý kontinent na pult českého supermarketu, aneb dejte si českou jahodu!

11:00 – 14:00 DJ Mgl zahraje k zpříjemnění celého dne oblíbený electroswing

12:30 – 13:00 taneční a phybové studio Dancer`s club www.dancersclub.cz zatančí v rytmu latino a pro zájemce je zdarma připraven rychlokurz latinskoamerických tanců, cvičky sebou J

Jahodové speciality na trhu: jahodové sushi, jahodové mojito, jahodové koktejly z biomléka, jahodový cheescake, jahodové gaspacho, jahodové džemy a dezerty, jahodové perníčky, mufiny s jahodovým překvapením uvnitř, jahody se šlehačkou,palačinky s jahodami, zmrzlina.

Oslava českých jahod jak má být !!!

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>