Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Speciální akce
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Foodparade 2013 (4)

2013-08-07 12:31

Místo konání: Zámek Troja, Praha 7
Termín konání: 7. 9.–8. 9. 2013
Otevírací doba: sobota 11.00–21.00, neděle 11:00-20:00

Škola vaření Chefparade pořádá již třetí ročník festivalu Foodparade, jehož letošní NOVINKOU je amatérská kuchařská soutěž I Love Food. Soutěž startuje 8. 8. 2013 a její finále proběhne a vyvrcholí přímo na festivalu. Soutěžící mají za úkol připravit originální recept, jehož základní, hlavní a povinnou ingrediencí je dýně. Recepty mohou soutěžící zasílat do 30. 8. 2013 na e-mail info@foodparade.cz, z došlých receptů vybere odborná porota 8 finalistů, kteří předvedou své umění přímo před zraky návštěvníků Foodparade. Vítěz soutěže se může těšit na zajímavé ceny  v celkové hodnotě 50 000 Kč, recepty 3 nejlepších finalistů budou uveřejněny v kuchařské knize Chefparade a vítěz si bude moci připravit svůj dýňový kurz vaření ve škole Chefparade.

Na festivalu ochutnáte degustační menu nejlepších pražských restaurací, dále se můžete těšit na vynikající vína, lahodnou kávu, výborné pivo, exotické koktejly a delikatesy z celého světa.

Po oba dva dny budou probíhat kuchařské show, ve kterých se představí Jana Vašáková a Martin Polačko, nemůže chybět molekulární kuchyně a Petr Koukolíček, dalším zpestřením festivalu je hmyzí kuchyně a David Švejnoha. Unikátní je i Fine Dining, který si pro hosty festivalu připravila lanýžová restaurace La Truffe. Jako kuriozita bude nejen pro muže připraveno autentické vojenské menu, které bude podáváno přímo z polní kuchyně.  

Foodparade je festival pro celou rodinu, nezapomínáme a myslíme i na děti. Pro malé návštěvníky je připraven dětský koutek ZDARMA s odborným dohledem. Děti si mohou vyzkoušet kurzy vaření a kurzy bubnování, různé soutěže a kreativní dílny s kuchařskou tématikou. Anglicky mluvící děti jsou vítány!

Potvrzení účastníci:
•    RESTAURACE
Dock House, Dolce Villa, Green House, Hotel InterContinental, Chefparade Foodtruck, Krystal Mozaika Bistro, La Truffe, Máneska, Molekulární kuchyně, MOOD, Mozaika, Můj šálek kávy, Občanská plovárna, SCHOOL, Sushitime, Towerpark, U Modré Kachničky, Zlatá Praha
•    NÁPOJE
doubleshot, Karlovarské minerální vody, Pivovar Chotěboř, WineWorld
•    DELIKATESY
Akoření, Cukrárna Saint Tropez, Food Love, Hmyzí kuchyně, Chefparade Warehouse, Italfood, Le Petite France Boulangerie, Palačinkárna Galetka, Pasta Art, Tomáš Babinec, Top Potraviny
•    A TI DALŠÍ
Chefparade Škola vaření, Polský Institut, Velvyslanectví Velké Británie

Vstupné v předprodeji:
Dospělí        300 Kč (100 Kč vstupné + 200 Kč konzumace)
Studenti        250 Kč (50 Kč vstupné + 200 Kč konzumace)
Senioři            250 Kč (50 Kč vstupné + 200 Kč konzumace)
Děti do 10 let        zdarma
Vstupenky je možné zakoupit v předprodeji na www.ticketstream.cz.

Vstupné na místě:
Dospělí        350 Kč (150 Kč vstupné + 200 Kč konzumace)
Studenti        275 Kč (75 Kč vstupné + 200 Kč konzumace)
Senioři            275 Kč (75 Kč vstupné + 200 Kč konzumace)
Děti do 10 let        zdarma

Více informací najdete na www.foodparade.cz 

Komentáře (4)

Privacy Guides 2023-02-01 08:16:37
I have bookmarked your website because this site contains valuable information in it. I am really happy with articles quality and presentation. Thanks a lot for keeping great stuff. I am very much thankful for this site.
With https://www.signnow.com/esignature/online-converter, you can get any document signed while working from your Windows apps. No need to jump from app to app for every document. You don't need to print, scan, fax, or mail documents for signature.
In my hands is the excellent site called https://www.airslate.com/product/robotic-process-automation . If I am on time, I can basically grab anything in my hands. There is absolutely nothing wrong with this!
eSignature for Agreements 2022-12-11 09:09:11
people have spent a lot of money but have not get any good results by far. Online Siganture is a unique thing where many files can be signed online eSignature for Agreements. This is the best website.

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>