Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Speciální akce
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Domácí zabíjačka s vepřovými hody

2011-11-12 18:00

19.11.2011 od 20hod, usedlost Ladronka

Na Ladronce jsme citliví na tradice a na vše, co souvisí s gurmánským patriotismem. Vlastně jsme patrioti, kteří ctí tradice, obzvlášť pokud se nějak dotýkají gurmánství a kulinářství samotného.

Naši návštěvníci si už dávno zvykli na to, že jim podáváme Svatováclavské pivo (od 25. září ho přijďte ochutnat), Martinskou husu nebo Novoroční ovar. Usedlost Ladronka má nejen hlavu a patu, ale má především také srdce.

Zatímco jinde usedá management ke stolu pouze při přeceňování své ustálené nabídky, u nás je zcela samozřejmé, že nabídka se mění s ročním obdobím. Naši dodavatelé si s koncem sezony koušou nehty a s napětím očekávají, čím je šéfkuchař zaskočí, co si hlavní manažer "vymyslel" na letošní zimu a kde všude budou muset shánět nejroztodivnější ingredience, kterými budeme rozmazlovat mlsné jazýčky našich hostů v nadcházejícím období.

Například letošní listopad. Seznam, kterým mává vedení kuchyně, je nekompromisní. A hned jeho první položka je dvakrát potržená. Venkovská selátka z prvního řádku dávají tušit, že 19. listopadu bude na Ladronce domácí zabíjačka. A když zabíjačka, tak se vším všudy. Jelítka kroupová i žemlová, jitrničky jak od Dařbujána a ovárek, který se přátelsky klepe, už už aby se k němu přidal čerstvý křen a pivo. To všechno nás čeká v listopadu na Ladronce. A nebojte se, na seznamu byl dvakrát podrtžen i ten křen. Ono se u nás podtrhává všechno, co se napíše. Vlastně se to ani podtrhovat nemusí. My když něco napíšeme, tak je to už podtrženo!

http://www.ladronka.com/cs/2-venkovska-selatka-jsou-dvakrat-podtrzena-19-listopadu-mame-zabijacku.html

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>