Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Speciální akce
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Degustace čokolád a snoubení s ušlechtilými destiláty v Salonu Paukert

2010-03-22 14:41

22. Březen 2010 - 19.00

Místo konání: Praha, Lahůdkářství Jan Paukert (Salon Paukert - 3.patro), Národní třída 17
Začátek: 19.00
Omezená kapacita: 45 míst
Vstupné: 690 Kč. V ceně vstupenky je 10 vybraných druhů čokolád a 5 typů destilátů.
Rezervace a informace: Jakub Vaněček, vanecek@janpaukert.cz, +420 604 418 895

Přijďte vyzkoušet, jak se chuťově doplňují prvotřídní čokolády a ušlechtilé destiláty! Budeme ochutnávat ty nejzajímavější čokolády, které současnost nabízí, kombinovat je se znamenitými destiláty a vychutnávat výsledné kombinace. Čokolády představí Petr Hanzálek z CokoBanky a destiláty přední český sommelier Radim Bobek z lahůdkářství Jan Paukert. Tato zážitková, řízená degustace proběhne v krásných prostorách Salonu Paukert na Národní třídě. Čekají nás ty nejzajímavější čokolády, které současnost nabízí, z dílen mistrů čokolády Michel Cluizel, Francois Pralus a Domori. Mnohé degustované čokolády získaly prestižní ocenění na přehlídkách Academy of Chololate a Salon du Chocolat. Co kus to originál se specifickým původem, aroma, buketem a vůní...

Z ušlechtilých destilátů se můžete těšit na: Armagnac, Calvados, Madeira, Sherry a Pineau des Charentes.

Degustaci si zpestříme promítáním z kakaových plantáží, podíváme se do továrny na čokoládu a naučíme se rozpoznávat chuťové rozdíly jednotlivých odrůd kakaových bobů.

Po ukončení degustace je možné všechny degustované čokolády a destiláty na místě zakoupit za zvýhodněné ceny. Čokolády také zakoupíte kdykoli v Lahůdkářství Jan Paukert.

Salon Paukert

Degustace se uskuteční v krásných prostorách Salonu Paukert na Národní třídě (ve třetím patře nad Lahůdkářstvím Jan Paukert).

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>