Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Festivaly
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Chef Time Fest

2014-01-06 19:54

10. 1. - 8. 2. 2014 | Restaurace AvantGarde | Evropská 2690/17, 160 41, Praha 6

Nejlepší šéfkuchaři v Praze. V jeden čas, na jednom místě. Večeře s kuchařskými osobnostmi, naostřené duely, michelinské menu, školy vaření a workshopy. To a mnohem víc přináší
CHEF TIME FEST. Food festival, který není jen o jídle.

CHEF TIME FEST: přichází Mistři kuchyně (10.1.2014 – 8.2.2014)

Chtěli jste někdy vidět v akci opravdové mistry kuchyně? V lednu budete mít možnost. Zveme vás na první ročník unikátního food festivalu a přinášíme mnohem víc než jen jídlo.

JAK TO ZAČALO?

Na začátku byla snaha ukázat gastronomii ve své nejčistší formě a zprostředkovat hostům festivalu komplexní zážitek, který zahrnuje nejen vynikající jídlo ale i něco navíc: komunikaci se šéfkuchaři, možnost sledovat při práci ty nejlepší a vychutnat si menu složené jen pro tuto příležitost.

KONCEPT?

Klademe důraz na zážitkový faktor všech plánovaných akcí a chceme pro naše návštěvníky zajistit i něco navíc. Postupně budeme odhalovat složení doprovodného programu, který se bude skládat ze speciálních menu, škol vaření, workshopů, parties apod.

KDO?

Celý festival je postaven na komunikaci šéfkuchařů s hosty a my budeme spolupracovat s těmi nejlepšími z Prahy. Jako jsou Jan Punčochář, Miroslav Kalina, Petr Hajný, Jan Horký, Lukáš Želechovský, Patrik Havlíček, David Šašek, Jiří Štift, Marek Raditsch, Jiří Král a michelinská šéfkuchařka Reine Sammut z Francie.

NÁZEV?

Název je odvozen z internetového pořadu CHEF TIME, tedy čas pro šéfkuchaře. V CHEF TIME uvidíte pouze šéfkuchaře, stejně jako na našem festivalu: vařit budou ti nejlepší ve svém oboru.

Před samotným festivalem se můžete těšit na sérii videí se všemi účastníky, získáte si tak lepší představu o „duchu“ celé akce. A třeba si některý z receptů vyzkoušíte i doma.

V ČEM JSME JINÍ?

Food festivaly se na českém trhu množí jako houby po dešti, ale přesto si myslíme, že je zde prostor pro zlepšení. Co tedy CHEF TIME FEST odlišuje od jiných festivalů? Především je to koncept, na kterém se podílejí samotní šéfkuchaři, snaha ukázat je z jiného úhlu: ne jen jako anonymní osoby stojící za přípravou jídla ale hlavně jako osobnosti s příběhem, o kterých by se mělo více mluvit.

První ročník rozhodně nebude ten poslední. Máte se na co těšit!

http://www.cheftimefest.cz/

Komentáře (0)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>