Skrýt výsledky vyhledávání
Archiv Festivaly
Děkujeme. Váš hlas byl přijat!

Chef Time Fest (8)

2014-01-06 19:54

10. 1. - 8. 2. 2014 | Restaurace AvantGarde | Evropská 2690/17, 160 41, Praha 6

Nejlepší šéfkuchaři v Praze. V jeden čas, na jednom místě. Večeře s kuchařskými osobnostmi, naostřené duely, michelinské menu, školy vaření a workshopy. To a mnohem víc přináší
CHEF TIME FEST. Food festival, který není jen o jídle.

CHEF TIME FEST: přichází Mistři kuchyně (10.1.2014 – 8.2.2014)

Chtěli jste někdy vidět v akci opravdové mistry kuchyně? V lednu budete mít možnost. Zveme vás na první ročník unikátního food festivalu a přinášíme mnohem víc než jen jídlo.

JAK TO ZAČALO?

Na začátku byla snaha ukázat gastronomii ve své nejčistší formě a zprostředkovat hostům festivalu komplexní zážitek, který zahrnuje nejen vynikající jídlo ale i něco navíc: komunikaci se šéfkuchaři, možnost sledovat při práci ty nejlepší a vychutnat si menu složené jen pro tuto příležitost.

KONCEPT?

Klademe důraz na zážitkový faktor všech plánovaných akcí a chceme pro naše návštěvníky zajistit i něco navíc. Postupně budeme odhalovat složení doprovodného programu, který se bude skládat ze speciálních menu, škol vaření, workshopů, parties apod.

KDO?

Celý festival je postaven na komunikaci šéfkuchařů s hosty a my budeme spolupracovat s těmi nejlepšími z Prahy. Jako jsou Jan Punčochář, Miroslav Kalina, Petr Hajný, Jan Horký, Lukáš Želechovský, Patrik Havlíček, David Šašek, Jiří Štift, Marek Raditsch, Jiří Král a michelinská šéfkuchařka Reine Sammut z Francie.

NÁZEV?

Název je odvozen z internetového pořadu CHEF TIME, tedy čas pro šéfkuchaře. V CHEF TIME uvidíte pouze šéfkuchaře, stejně jako na našem festivalu: vařit budou ti nejlepší ve svém oboru.

Před samotným festivalem se můžete těšit na sérii videí se všemi účastníky, získáte si tak lepší představu o „duchu“ celé akce. A třeba si některý z receptů vyzkoušíte i doma.

V ČEM JSME JINÍ?

Food festivaly se na českém trhu množí jako houby po dešti, ale přesto si myslíme, že je zde prostor pro zlepšení. Co tedy CHEF TIME FEST odlišuje od jiných festivalů? Především je to koncept, na kterém se podílejí samotní šéfkuchaři, snaha ukázat je z jiného úhlu: ne jen jako anonymní osoby stojící za přípravou jídla ale hlavně jako osobnosti s příběhem, o kterých by se mělo více mluvit.

První ročník rozhodně nebude ten poslední. Máte se na co těšit!

http://www.cheftimefest.cz/

Komentáře (8)

ki residences showflat 2023-02-23 01:33:04
I would like to thank you for the efforts you have made in writing this article. I am hoping the same best work from you in the future as well. In fact your creative writing abilities has inspired me to start my own Blog Engine blog now. Really the blogging is spreading its wings rapidly. Your write up is a fine example of it.
good luck garden 2023-02-23 06:58:35
Thanks for your post. I’ve been thinking about writing a very comparable post over the last couple of weeks, I’ll probably keep it short and sweet and link to this instead if thats cool. Thanks.
canninghill piers showflat 2023-02-22 07:09:06
This is a great post. I like this topic.This site has lots of advantage.I found many interesting things from this site. It helps me in many ways.Thanks for posting this again.
liv mb 2023-02-21 05:29:35
Hi buddies, it is great written piece entirely defined, continue the good work constantly.
Tembusu Grand Price 2023-02-21 12:41:20
This is truly an practical and pleasant information for all. Thanks for sharing this to us and more power
Blossoms showflat 2023-02-20 02:26:24
This is a splendid website! I"m extremely content with the remarks!.
Self Help Books 2023-01-27 11:26:22
Wonderful blog post. This is absolute magic from you! I have never seen a more wonderful post than this one. You've really made my day today with this. I hope you keep this up!
The Impossible Game 2021-11-03 08:16:09
Games that have made many people give up because it has quite high skill requirements, are you one of them? Or will you conquer the game and make it tame before you? Experience and feel at The Impossible Game to confirm it!

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
>