Skrýt výsledky vyhledávání
rss feed

Katalog objektů – Obchody – Outlety

Fashion Arena Outlet Center

Adresa
Průmyslová, Praha 10 - 100 00
Doprava
Autem:
Po Jižní spojce. Fashion Arena Outlet Center najdete přímo na křižovatce Štěrboholské radiály a Průmyslové ulice.

Autobusem:
Ze zastávky metra Depo Hostivař jděte do Černokostelecké ulice, kde je autobusová zastávka Hutní základna. Odtud pojedete autubusem č. 163, 212, 229, 238, 264, 265, 266 nebo 268 do zastávky Na Homoli. Po vystoupení z autobusu přejděte do ulice U Stavoservisu, po 10 minutách chůze se dostanete přímo před hlavní vchod Fashion Arena Outlet Centra.

Pro přístup do Fashion Arena Outlet Centra ze severní části Prahy nebo okolí Petrovic můžete využít autobusovou linku č. 181 nebo 183 do zastávky Spalovna Malešice - ze severní části a nebo Stavoservis - z okolí Petrovic. Autobusové zastávky jsou přímo u Fashion Arena Outlet Centra.

Tramvají:
Z centra města se do Fashion Arena Outlet Centra dostanete tram. č. 24 z Můstku do zastávky Na Homoli. Po vystoupení z tramvaje přejděte do ulice U Stavoservisu, po 10 minutách chůze se dostanete přímo před hlavní vchod Fashion Arena Outlet Centra.

Do Fashion Arena Outlet Centra se také můžete dostat ze Smíchova tramvají č. 7 ze stanice Anděl do zastávky Na Homoli. Po vystoupení z tramvaje přejděte do ulice U Stavoservisu, po 10 minutách chůze se dostanete přímo před hlavní vchod Fashion Arena Outlet Centra.
Městská část
Praha 10
Otevírací doba
Po - Ne 10:00 - 21:00
Parkování
zdarma
www

Popis objektu

Další informace

Komentáře

Hodnocení, hlasování, ohlasy a komentáře

Dnes

Nejaktuálnější zprávy

Reportáž z návštěvy Fashion Areny čtěte zde

Ze sportovního oblečení budou v tomto pražském outletu nabízeny např. značky Nike, Adidas, Reebok, Alpine Pro, Oxbow, Puma nebo Umbro. Dále se zde objeví jména jako Amnesia, Pietro Filipi, Bushman, Carlo Caddeo, Levi´s, Retro Jeans, Pepe Jeans, Gardeur Ladies a Gardeur Mens, GAS, Mango, Golden Point, Jerem, OP Profashion, Sarar, Converse, Ecko, Salamander. ... Seženete tady třeba i hodinky, parfémy, klenoty, bižuterii, ale i kabelky nebo kožené doplňky. 

Dobu nákupu si můžete zpříjemnit v restauračním oddělení centra a můžete také využít koutku pro děti.

Loading .....
Loading .....
Loading .....

Komentáře (1)

Fashion 2013-05-27 06:44:07
Fashion arena spustila své oficiální stránky na Facebooku https://www.facebook.com/pages/Fashion-Arena/127829050688734?ref=hl Budeme vás informovat o nových akcích a slevách :)

Přidat komentář

Pole není vyplněno nebo obsahuje nepřípustné symboly.
Jméno: E-mail:
Komentář:
  Hlásit nové komentáře.
Loading .....
>